rok_2013

Matura 2013

Klasa 3A

Nachylenie profilowe: ścisłe
wych. mgr Robert Dębicki

  1. Adamczak Kamil
  2. Augustynowicz Katarzyna
  3. Bąk Adrian
  4. Bisztyga Piotr
  5. Chmielewska Olga
  6. Czosnek Magdalena
  7. Dybis Mateusz
  8. Gospodarczyk Michał
  9. Heba Mateusz
  10. Kamiński Arkadiusz
  11. Kołeczek Weronika
  12. Kołodziejczyk Emil
  13. Korga Przemysław
  14. Kowalski Hubert
  15. Kukiełka Adam
  16. Kukiełka Michał
  17. Leśniak Beata
  18. Marchewka Mateusz
  19. Nowak Bartłomiej
  20. Paszkiewicz Marcin
  21. Pawlak Michał
  22. Piorun Ewa
  23. Rowiński Bartłomiej
  24. Sierant Jakub
  25. Stasiak Mateusz
  26. Szubstarska Patrycja
  27. Wilk Artur
  28. Zieliński Arkadiusz
  29. Zieliński Łukasz
  30. Żyła Magdalena

Klasa 3B

Nachylenie profilowe: matematyczno-geograficzne
wych. mgr Andrzej Bryła

  1. Abramczyk Anna
  2. Dąda Anna
  3. Chmielnicki Jakub
  4. Czerepak Anna
  5. Czerwonka Piotr
  6. Dąbek Klaudia
  7. Dziama Rafał
  8. Florkiewicz Hanna
  9. Kołacz Zuzanna
  10. Krala Dominika
  11. Kuleszko Joanna
  12. Kuzik Patryk
  13. Majewska Dominika
  14. Osowska Aleksandra
  15. Paciocha Paulina
  16. Papka Karolina
  17. Prawnuk Marta
  18. Skubisz Karolina
  19. Stajniak Michał
  20. Statuch Kinga
  21. Stępień Angelika
  22. Stolińska Marta
  23. Strojewska Kamila
  24. Teter Kamila
  25. Tutak Paula
  26. Wiśniewski Tomasz
  27. Wójcik Grzegorz
  28. Wrona Karolina
  29. Żmuda Katarzyna

Klasa 3C

Nachylenie profilowe: przyrodnicze
wych. mgr Barbara Wieczorek

  1. Czerwiec Tomasz
  2. Dereń Karolina
  3. Dziubek Justyna
  4. Jaciubek Monika
  5. Jakus Paula
  6. Juda Adrian
  7. Juda Izabela
  8. Majewska Karolina
  9. Mucha Agata
  10. Olech Karolina
  11. Pytka Klaudia
  12. Sekulska Agnieszka
  13. Sierant Barbara
  14. Skowron Mateusz
  15. Sojda Karolina
  16. Sokołowski Szymon
  17. Sygnet Milena
  18. Szkutnicka Monika
  19. Szwagierczak Katarzyna
  20. Wiśniewska Patrycja
  21. Wolak Michał
  22. Wróblewski Mateusz
  23. Wyrzykowska Ewa
  24. Ziomek Karolina
  25. Żmuda Jakub
  26. Żwirek Dominika

Klasa 3D

Nachylenie profilowe: przyrodnicze
wych. mgr Joanna Mróz

  1. Bidas Justyna
  2. Bodzon Patrycja
  3. Czarnecka Karolina
  4. Dunin-Wąsowicz Łukasz
  5. Fietko Monika
  6. Gach Aneta
  7. Gawron Marlena
  8. Grądziel Katarzyna
  9. Kaczyńska Aleksandra
  10. Kamińska Paulina
  11. Kowalska Iwona
  12. Rzęsa Justyna
  13. Sałamunia Jordan
  14. Serafin Jakub
  15. Stępień Magdalena
  16. Strojewska Agata
  17. Strugała Paulina
  18. Suska Katarzyna
  19. Szyprowska Kamila
  20. Święcicki Krzysztof
  21. Winiarska Weronika
  22. Wnuk Katarzyna
  23. Wołoszyn Katarzyna
  24. Żuber Piotr
  25. Żuraw Monika


Klasa 3E

Nachylenie profilowe: humanistyczne
wych. mgr Agnieszka Kunys-Łukawska

  1. Bidas Grzegorz
  2. Biernat Anna
  3. Brzozowska Katarzyna
  4. Burek Karolina
  5. Chłodnicka Maja
  6. Ciżyńska Angelika
  7. Gospodarczyk Katarzyna
  8. Kapusta Izabela
  9. Kiliański Marcin
  10. Lasek Kinga
  11. Łukaszek Joanna
  12. Mazur Dagmara
  13. Niemczycki Dawid
  14. Obrębska Agata
  15. Patriak Patrycja
  16. Piórkowska Aleksandra
  17. Redzińska Małgorzata
  18. Siatrak Paulina
  19. Siudak Monika
  20. Słabiak Beata
  21. Strzelińska Aleksandra
  22. Szal Patrycja
  23. Wawrzyńczak Sara
  24. Włoch Paulina
  25. Wrona Angelika
  26. Wróbel Joanna
  27. Zelik Renata


Klasa 3F

Nachylenie profilowe: humanistyczne
wych. mgr Zbigniew Wójcik

  1. Andrzejewska Agata
  2. Barakat Jan
  3. Chmielewska Aleksandra
  4. Gajewska Izabella
  5. Gielerak Klaudia
  6. Godowska Klaudia
  7. Jurkowska Paulina
  8. Kołeczek Agata
  9. Kupiec Monika
  10. Łata Natalia
  11. Mądry Igor
  12. Pać Natalia
  13. Pietruszka Jessica
  14. Ramus Marta
  15. Rożkowicz Patrycja
  16. Rzeszowiak Krzysztof
  17. Skorupa Anna
  18. Skuza Natalia
  19. Socha Paulina
  20. Sowa Karolina
  21. Walkiewicz Marta
  22. Witoń Magdalena
  23. Zberaz Karolina


Klasa 3G

Nachylenie profilowe: ścisłe
wych. mgr Aleksander Paszkowski

  1. Barszcz Konrad
  2. Bielecki Antoni
  3. Borycki Karol
  4. Burek Marcin
  5. Ciepliński Marcin
  6. Dziuba Kinga
  7. Grab Marcin
  8. Kaczmarski Daniel
  9. Kempa Łukasz
  10. Kondziołka Piotr
  11. Maruszczak Wiktor
  12. Masztaleruk Maciej
  13. Maziarz Aleksandra
  14. Mróz Krzysztof
  15. Niziołek Natalia
  16. Pławiak Rafał
  17. Sadło Grzegorz
  18. Satławski Tomasz
  19. Skuza Dawid
  20. Żmuda Mariusz

Klasa 3H

Nachylenie profilowe: matematyczno-geograficzne
wych. mgr Urszula Gawron

  1. Araszkiewicz Martyna
  2. Chuchnowski Konrad
  3. Guźla Paulina
  4. Jurkowska Athina
  5. Kochowska Magdalena
  6. Krupa Aneta
  7. Krupa Mateusz
  8. Kwiecień Adrian
  9. Modras Aleksandra
  10. Ossowska Katarzyna
  11. Placha Adrian
  12. Przyłucki Łukasz
  13. Rogozik Agata
  14. Rusinek Michalina
  15. Sabat Małgorzata
  16. Skowron Paulina