rok_2012

rok_2012

Klasa 3A

wych. mgr Monika Czajka

  1. Bargiel Karina
  2. Bochyński Mateusz
  3. Charszla Damian
  4. Gospodarczyk Aleksandra
  5. Krycia Kamil
  6. Krzyżanowska Olga
  7. Kukiełka Piotr
  8. Lamch Patryk
  9. Maciąg Natalia
  10. Madeła Katarzyna
  11. Margiel Dawid
  12. Markowska Ada
  13. Modras Ludwika
  14. Mścichowski Bartosz
  15. Musiał Karol
  16. Nowicka Urszula
  17. Papka Izabela
  18. Popek Natalia
  19. Reczyński Adrian
  20. Skomorochow Aleksandra
  21. Stępień Patrycja
  22. Stępień Tomasz
  23. Szymanek Rafał
  24. Śliwińska Joanna
  25. Walczak Wiktor
  26. Wieczorek Beata
  27. Wojciechowski Michał
  28. Wrona Katarzyna

Klasa 3B

Wych. mgr Dorota Chyła

  1. Borowski Bartosz
  2. Bożek Katarzyna
  3. Brania Karolina
  4. Chara Dorota
  5. Chudy Maja
  6. Czajka Piotr
  7. Ćwiertnia Łukasz
  8. Delegiewicz Gabriela
  9. Domoradzka Monika
  10. Dziuba Dawid
  11. Gąsowska Weronika
  12. Kostrzewa Danuta
  13. Kotyra Magdalena
  14. Kowal Katarzyna
  15. Kozioł Ewa
  16. Krupska Bernadetta
  17. Makowski Mateusz
  18. Olechowski Michał
  19. Paradowski Kamil
  20. Przyłucki Mateusz
  21. Pytlak Tomasz
  22. Rączkowski Grzegorz
  23. Rozmus Karol
  24. Rozmysłowska Dominika
  25. Sierant Mikołaj
  26. Szymańska Ilona
  27. Warzocha Michał
  28. Wąsik Patryk
  29. Wilk Ewelina
  30. Wojas Dawid
  31. Woźniak Magdalena
  32. Zioło Kacper

Klasa 3C

wych. mgr Aleksandra Stola

  1. Brania Paulina
  2. Bronkiewicz Weronika
  3. Brzoski Mariusz
  4. Buczkowska Małgorzata
  5. Czechowicz Klaudia
  6. Kokosa Kamil
  7. Kołodziej Paweł
  8. Kurzępa Monika
  9. Lasota Kinga
  10. Łuczak Bartosz
  11. Marszałek Justyna
  12. Pyszniak Bartosz
  13. Robuta Anna
  14. Sadowski Karol
  15. Sałek Karolina
  16. Sapielak Monika
  17. Skorupa Jakub
  18. Smardz Justyna
  19. Swacha Karolina
  20. Szczygielski Adam
  21. Szeląg Adrian
  22. Śliwa Małgorzata
  23. Tenderenda Anna
  24. Tokarczyk Andrzej
  25. Toś Weronika
  26. Wąsik Adrianna
  27. Zasuwa Karolina
  28. Zberaz Szymon
  29. Zimnicka Aneta
  30. Ziomek Rafał

Klasa 3D

wych. mgr Artur Czuja

  1. Bernaś Elżbieta
  2. Biesiada Klaudia
  3. Buczałowski Maciej
  4. Dereń Kinga
  5. Drobiazg Dominika
  6. Florkiewicz Olga
  7. Fudala Karol
  8. Grzesik Paulina
  9. Juda Monika
  10. Kiliańska Magdalena
  11. Kobuszewska Katarzyna
  12. Kulita Marta
  13. Linowska Karolina
  14. Ozdoba Maciej
  15. Pęksa Barbara
  16. Pieklik Anna
  17. Prokop Sylwia
  18. Sobieraj Urszula
  19. Stępień Piotr
  20. Wychowańska Marta
  21. Zubrzycka Karolina

Klasa 3E

wych. mgr Waldemar Białousz

  1. Bidas Agata
  2. Garbacz Aleksandra
  3. Gembalska Anna
  4. Góra Magdalena
  5. Jędrzejewska Maja
  6. Kępa Małgorzata
  7. Kusal Katarzyna
  8. Mikołajek Dominika
  9. Moskal Katarzyna
  10. Nowak Jolanta
  11. Piętowska Patrycja
  12. Pomykała Małgorzata
  13. Pruś Katarzyna
  14. Ramus Paulina
  15. Socha Sandra
  16. Staszczak Magdalena
  17. Strojewska Justyna
  18. Trojanowska Katarzyna
  19. Wilk Joanna

Klasa 3F

wych. mgr Zbigniew Drobek

  1. Baran Bartłomiej
  2. Chojnacka Katarzyna
  3. Chojnacka Magdalena
  4. Dziuba Marta
  5. Gospodarczyk Paweł
  6. Jagielski Oscar
  7. Juda Aleksandra
  8. Kołacz Patrycja
  9. Michalczyk Paweł
  10. Orłowska Ewelina
  11. Oszczudłowska Aneta
  12. Pawłowska Agnieszka
  13. Sieradzka Dominika
  14. Skotnicki Piotr
  15. Socha Magdalena
  16. Statuch Karolina
  17. Stępień Piotr
  18. Stolarska Izabela
  19. Surgał Jakub
  20. Sus Paulina
  21. Szczęsny Jakub
  22. Wicińska Karolina
  23. Zimnicka Martyna
  24. Ziomkowska Aldona