rok_2011

rok_2011

Klasa III a
wych: Elżbieta Gosek

  1. Bodzińska Aleksandra
  2. Brożyna Piotr
  3. Chuchnowski Dawid
  4. Czeryna Adam
  5. Dąbek Maciej
  6. Doniec Kamila
  7. Dubik Paweł
  8. Gawlak Magdalena
  9. Gospodarczyk Piotr
  10. Grębowiec Paweł
  11. Kiełczewski Paweł
  12. Kobylakiewicz Bartosz
  13. Kowal Tomasz
  14. Kozakiewicz Izabela
  15. Lipiec Michał
  16. Łukaszek Adrian
  17. Marzec Wojciech
  18. Miłek Piotr
  19. Misiuda Dominika
  20. Musiał Agata
  21. Panas Adrian
  22. Pietrzyk Paweł
  23. Przyłucka Magda
  24. Rękas Edyta
  25. Serafin Katarzyna
  26. Socha Karol
  27. Stelmaszczuk Mariusz
  28. Stojek Mateusz
  29. Szymański Maciej
  30. Tworek Jakub
  31. Wawrzkiewicz Michał
  32. Wilczak Tomasz
  33. Wódz Jakub
  34. Zbojak Grzegorz
  35. Zięba Wojciech

Klasa III b
wych: Lucyna Polit, Mirosław Kukiełka

  1. Belotti Karolina
  2. Chmielewska Magdalena
  3. Chrapczyńska Weronika
  4. Domańska Agnieszka
  5. Dziarek Paulina
  6. Dziuba Daniel
  7. Figiel Patrycja
  8. Florkiewicz Marta
  9. Grębowiec Klaudia
  10. Jarecki Radosław
  11. Kaczor Mariusz
  12. Karpiński Stanisław
  13. Kiliański Grzegorz
  14. Kozyra Patrycja
  15. Kuśmierz Grzegorz
  16. Kwiatkowska Anna
  17. Łukasiewicz Szymon
  18. Marchewka Iwona
  19. Nowicki Artur
  20. Orawiec Wioleta
  21. Pać Aleksandra
  22. Piątek Magdalena
  23. Sendrowicz Adam
  24. Skubida Anna
  25. Sobczyk Jakub
  26. Stanek Monika
  27. Stawiarz Wioleta
  28. Stępień Mariusz
  29. Szymańska Sylwia
  30. Wołowiec Magdalena
  31. Zgrzywa Agnieszka
  32. Zięba Martyna

Klasa III c
wych: Barbara Sobieraj

  1. Adamczak Joanna
  2. Barańska Iga
  3. Bąk Anna
  4. Bernaciak Anna
  5. Bińczak Marcin
  6. Drenda Anna
  7. Drzazga Dominika
  8. Dziuba Agata
  9. Gach Irmina
  10. Głuch Katarzyna
  11. Kołacz Przemysław
  12. Lipko Bartłomiej
  13. Malec Paulina
  14. Mazgaj Rafał
  15. Migoń Jakub
  16. Paciura Stanisław
  17. Pałkus Karolina
  18. Papka Magdalena
  19. Podlawiak Aleksandra
  20. Smardz Marlena
  21. Stołkowska Alicja
  22. Węgrzecki Tomasz
  23. Wiśniewska Anna
  24. Wolak Aleksandra
  25. Woltman Adriana

Klasa III d
wych: Dariusz Szczygielski

  1. Berke Agnieszka
  2. Bielecka Agata
  3. Dobek Ewa
  4. Dygas Sebastian
  5. Dyjak Mateusz
  6. Dziewulska Paulina
  7. Dziuba Monika
  8. Giza Paulina
  9. Jedlińska Joanna
  10. Karłowska Agata
  11. Karłowska Olga
  12. Koczubiej Agnieszka
  13. Lipińska Patrycja
  14. Marczyk Maciej
  15. Mazur Natalia
  16. Mazur Paula
  17. Mikołajek Natalia
  18. Moczulska Paulina
  19. Mróz Anna
  20. Pachla Karol
  21. Pieklik Magdalena
  22. Rutkowska Dominika
  23. Rytlewska Agnieszka
  24. Saracen Marcelina
  25. Skuza Weronika
  26. Stawiarz Paulina
  27. Szatko Alicja
  28. Wolak Maciej
  29. Wrona Katarzyna
  30. Zaborska Katarzyna

Klasa III e
wych: Małgorzata Proć

  1. Boniecka Ewelina
  2. Broda Grzegorz
  3. Chora Kinga
  4. Chorzępa Marta
  5. Cichoń Konrad
  6. Drobiazg Kamila
  7. Frańczak Maria
  8. Garnuszek Karolina
  9. Golec Dawid
  10. Grzyb Adriana
  11. Kędziora Dawid
  12. Kędziora Kinga
  13. Kondrat Karolina
  14. Kuca Dominika
  15. Kudła Małgorzata
  16. Łukawska Magdalena
  17. Maciąg Paulina
  18. Marszałek Patrycja
  19. Michalik Sebastian
  20. Nowicka Sylwia
  21. Piróg Małgorzata
  22. Redzińska Weronika
  23. Sękul Katarzyna
  24. Siejka Paulina
  25. Smardz Aleksandra
  26. Smolarska Sylwia
  27. Sroka Aleksnadra
  28. Szeląg Bartłomiej
  29. Szeląg Luiza
  30. Świder Marta
  31. Świstak Artur

Klasa III f
wych: Joanna Pieronkiewicz-Szpernal

  1. Alvarez Gala Violetta
  2. Błasiak Patrycja
  3. Cąpała Aleksandra
  4. Chmielewska Monika
  5. Chojnacka Paulina
  6. Czajkowska Joanna
  7. Dębowski Adam
  8. Frańczak Agata
  9. Górka Joanna
  10. Jackowska Angelika
  11. Jakus Jakub
  12. Jakus Patrycja
  13. Juda Wioleta
  14. Kowalska Adrianna
  15. Krupska Ewelina
  16. Łukasiewicz Magdalena
  17. Łukawska Monika
  18. Nowacka Paulina
  19. Nowak Aleksandra
  20. Oszczypała Ewa
  21. Pawłowski Krzysztof
  22. Sabat Alicja
  23. Szymczyk Anna
  24. Tarłowska Sylwia
  25. Wiatrowska Wiktoria
  26. Wojtyla Przemysław
  27. Wójcik Justyna

Klasa III g
wych: Bożena Myl-Ciszkiewicz

  1. Bajerczak Karol
  2. Baran Paweł
  3. Barłowski Michał
  4. Bona Joanna
  5. Chmiel Paulina
  6. Chrząstowski Adrian
  7. Ciepliński Paweł
  8. Kaczmarski Grzegorz
  9. Kamiński Konrad
  10. Kazula Krzysztof
  11. Kołodziej Agnieszka
  12. Koper Mateusz
  13. Korga Łukasz
  14. Kostrzewa Dominika
  15. Leśkiewicz Rafał
  16. Nowak Agnieszka
  17. Ordon Magdalena
  18. Polańska Izabela
  19. Przyłucka Nicole
  20. Radzimowska Greta
  21. Rajkowski Mateusz
  22. Ramus Kamil
  23. Semczuk Michał
  24. Słabiak Bartłomiej
  25. Socha Laura
  26. Socha Monika
  27. Szczęch Anna
  28. Tworek Maciej
  29. Walicha Renata
  30. Wolak Łukasz
  31. Wyrazik Michał
  32. Zelik Krystian
  33. Zieliński Filip
  34. Zimnicki Bartłomiej