rok_2010

rok_2010

Klasa III a
wych: Janusz Wieczorek

  1. Bartosik Jacek
  2. Bociek Michał
  3. Borowski Jakub
  4. Dzieciuch Daniel
  5. Dziedzic Damian
  6. Gajek Tomasz
  7. Kidoń Beata
  8. Kowenzowski Piotr
  9. Krasoń Kamil
  10. Kuleszko Magdalena
  11. Mądry Anna
  12. Mękal Piotr
  13. Mucharska Paulina
  14. Niedbała Bartosz
  15. Oszczypała Karina
  16. Pniewski Maciej
  17. Sekulski Jakub
  18. Siekiera Olga
  19. Siulik Adrian
  20. Smardz Wojciech
  21. Stachula Karol
  22. Stolińska Anna
  23. Szwagierczak Justyna
  24. Tutak Piotr
  25. Wasilewska Weronika
  26. Wiśniewski Jakub
  27. Zajder Łukasz
  28. Zioło Agnieszka
  29. Ziomek Mateusz
  30. Żmuda Dawid

Klasa III b
wych: Robert Bednarz

  1. Andzel Małgorzata
  2. Choda Aleksandra
  3. Chojnacki Szymon
  4. Dąbrowski Michał
  5. Guz Bartłomiej
  6. Kowal Marcin
  7. Krupka Arkadiusz
  8. Kwasek Magdalena
  9. Leśniak Iwona
  10. Łatkowski Marek
  11. Markowski Maciej
  12. Niewiadomska Katarzyna
  13. Nowak Daria
  14. Nowak Justyna
  15. Nuckowski Michał
  16. Osypiński Kamil
  17. Ozdoba Martyna
  18. Pawlak Aneta
  19. Radzimowska Paulina
  20. Religa Piotr
  21. Sędrowicz Beata
  22. Sobieraj Sebastian
  23. Sokołowska Lidia
  24. Stawiarz Daniel
  25. Surdy Małgorzata
  26. Toś Tomasz
  27. Więckowska Gabriela
  28. Zioło Grzegorz
  29. Zybała Izabela
  30. Żychowski Krzysztof

Klasa III c
wych: Agata Sobolewska

  1. Augustynowicz Dorota
  2. Czajka Angelika
  3. Czechowicz Karol
  4. Domoradzki Tomasz
  5. Forc Ilona
  6. Gawlak Karolina
  7. Głazek Dorota
  8. Goździewska Karolina
  9. Krakowiak Agnieszka
  10. Krupa Katarzyna
  11. Krycia Agnieszka
  12. Łakomiec Mariusz
  13. Łukiewicz Katarzyna
  14. Majewska Paulina
  15. Markot Karolina
  16. Mirkowska Aleksandra
  17. Nuckowski Michał
  18. Otrębska Barbara
  19. Polit Piotr
  20. Predela Agata
  21. Pszczółnak Agnieszka
  22. Sado Edyta
  23. Sajda Katarzyna
  24. Stefanek Katarzyna
  25. Tokarczyk Aleksander
  26. Witkowska Agnieszka
  27. Wójcik Anna
  28. Zmyj Jakub

Klasa III d
wych: Zbigniew Majewski, Renata Stawowy

  1. Anczura Damian
  2. Baran Igor
  3. Bażant Aneta
  4. Bucka Agnieszka
  5. Chara Marta
  6. Dudek Justyna
  7. Hajdo Michał
  8. Klamut Filip
  9. Krop Adriana
  10. Malarz Kinga
  11. Mucha Katarzyna
  12. Myśliwiec Katarzyna
  13. Niezgoda Aneta
  14. Piątek Aleksandra
  15. Przyłucka Małgorzata
  16. Ramus Noemi
  17. Siudak Magdalena
  18. Urbańska Monika
  19. Wojtuń Monika
  20. Wołoszyn Magdalena
  21. Zbyradowski Mateusz

Klasa III e
wych: Agnieszka Jarosz

  1. Abramczyk Aleksandra
  2. Adamczyk Krystian
  3. Bijak Kamila
  4. Dębowska Anna
  5. Dziarek Mateusz
  6. Góral Gabriela
  7. Grzegorczyk Małgorzata
  8. Jarosz Krzysztof
  9. Kiljański Bartłomiej
  10. Kubala Paulina
  11. Leśniak Łucja
  12. Marjankowska Anna
  13. Misiuda Anna
  14. Niklewicz Anna
  15. Ozdoba Martyna
  16. Podsiadło Michał
  17. Rzepecka Katarzyna
  18. Sałagaj Paulina
  19. Sieradzka Małgorzata
  20. Stawnicka Karolina
  21. Ul Natalia
  22. Urbaniak Joanna
  23. Wamej Anna
  24. Wieczorek Monika
  25. Wiśniowska Sandra
  26. Wójcik Monika
  27. Zabłyszcz Grzegorz
  28. Zając Nina
  29. Żołnowska Aleksandra
  30. Żuraw Magdalena

Klasa III f
wych: Danuta Paszkowska

  1. Bednarz Klaudia
  2. Chmielewska Monika
  3. Cichocka Paulina
  4. Dąbek Joanna
  5. Dudek Krzysztof
  6. Dunin-Wąsowicz Agnieszka
  7. Dziama Agnieszka
  8. Kołeczek Magdalena
  9. Kuza Iwona
  10. Kwiecień Paulina
  11. Lipiec Katarzyna
  12. Mirek Maja
  13. Nowak Katarzyna
  14. Nowosielska Ewelina
  15. Osuch Ewelina
  16. Polakiewicz Agnieszka
  17. Rychta Anna
  18. Sajur Adriana
  19. Smolarski Łukasz
  20. Sroka Anna
  21. Stola Mateusz
  22. Szeląg Kamila
  23. Tańska Aleksandra
  24. Trzaska Dominika
  25. Węgrzynowska Maria
  26. Wychowaniak Karolina
  27. Ziemniak Krystyna

Klasa III g
wych: Ewelina Błajszczak, Małgorzata Proć

  1. Dragan Adela
  2. Drobniak Justyna
  3. Gnatowska Klaudia
  4. Gołąb Iwona
  5. Gołąbek Agnieszka
  6. Górska Aleksandra
  7. Kijek Aleksandra
  8. Kiliański Adrian
  9. Kotowska Karolina
  10. Kręć Aleksandra
  11. Kubik Katarzyna
  12. Łukawska Karolina
  13. Mączka Natalia
  14. Niżnik Klaudia
  15. Obarska Magdalena
  16. Pacholczak Justyna
  17. Pawlikowska Katarzyna
  18. Pichla Joanna
  19. Rękas Adam
  20. Sieradzka Natalia
  21. Sobótka Katarzyna
  22. Tutak Małgorzata
  23. Żyła Aneta

Klasa III h
wych: Urszula Gawron

  1. Barcik Jan
  2. Bidas Michał
  3. Cyran Paulina
  4. Domański Dawid
  5. Drypa Mariola
  6. Gilewski Piotr
  7. Hetel Michał
  8. Jakuszewska Katarzyna
  9. Jankowicz Martyna
  10. Kłudka Sławomir
  11. Knobelsdorf Michał
  12. Komorowski Damian
  13. Lipa Paweł
  14. Nagórny Adam
  15. Orawiec Sebastia
  16. Pawlica Dariusz
  17. Rębisz Justyna
  18. Sapielak Justyna
  19. Skrzypek Maksymilian
  20. Słowik Konrad
  21. Smardz Dorota
  22. Smardz Damian
  23. Socha Krzysztof
  24. Stępień Mateusz
  25. Świder Anna
  26. Wójcik Paweł
  27. Wrona Bartłomiej
  28. Zając Jarosław
  29. Zbojak Rafał