rok_2008

Matura 2008

Klasa III a

  1. Czosnek Przemysław
  2. Drożdż Monika
  3. Fietko Damian
  4. Gospodarczyk Karol
  5. Gruszka Grzegorz
  6. Grzesik Kamil
  7. Jasiński Mateusz
  8. Koczubiej Katarzyna
  9. Kondas Agnieszka
  10. Kondrat Adrian
  11. Kudelska Ewelina
  12. Lamch Edyta
  13. Matuszak Mateusz
  14. Nieduziak Miłosz
  15. Niewiadomski Ireneusz
  16. Ordowski Maciej
  17. Ossowska Anna
  18. Paszkiewicz Rafał
  19. Pawlik Krystian
  20. Rozpirska Monika
  21. Samołyk Bartosz
  22. Siatrak Mateusz
  23. Waliłko Damian
  24. Wrona Krzysztof
  25. Zakrzewska Joanna
  26. Zielińska Gabriela

Klasa III b

  1. Bona Monika
  2. Cieciura Karolina
  3. Czerwińska Paulina
  4. Górecka Joanna
  5. Gryżan Magdalena
  6. Kapica Łukasz
  7. Kryszczyńska Paulina
  8. Lamparska Izabela
  9. Libicka Joanna
  10. Ludwik Anna
  11. Mazur Angelika
  12. Moskal Alicja
  13. Mrozowicz Beata
  14. Ossowska Agnieszka
  15. Pałacha Sylwia
  16. Pałkus Aleksandra
  17. Pawlica Dorota
  18. Pfeiffer Anna
  19. Prażmowska Katarzyna
  20. Reguła Sylwia
  21. Rybus Anna
  22. Sado Karolina
  23. Sochacka Katarzyna
  24. Sroka Rafał
  25. Stasiak Magdalena
  26. Stępień Ewelina
  27. Świerkula Katarzyna
  28. Wasińska Anna
  29. Wilk Katarzyna
  30. Zaborska Anna
  31. Zieliński Łukasz

Klasa III c

  1. Choda Sylwia
  2. Chojnacki Jakub
  3. Ćmiel Maciej
  4. Dołowiec Anna
  5. Drabik Daria
  6. Drożdż Adrian
  7. Dziarmaga Edyta
  8. Gospodarczyk Katarzyna
  9. Gospodarczyk Paweł
  10. Grębowiec Aneta
  11. Gronek Kamil
  12. Jabłońska Agnieszka
  13. Jakuszewska Aleksandra
  14. Jedlińska Beata
  15. Kondek Agata
  16. Łukawska Magdalena
  17. Miernik Ewelina
  18. Mroczek Marta
  19. Nogaj Marta
  20. Przysucha Natalia
  21. Rękas Aleksandra
  22. Surdacka Patrycja
  23. Toś Agata
  24. Trojanowska Dominika
  25. Węgrzecka Magdalena
  26. Włoch Joanna
  27. Wójcik Monika

Klasa III d

  1. Banaś Magdalena
  2. Broda Katarzyna
  3. Buczałowski Tomasz
  4. Duda Iwona
  5. Fudala Katarzyna
  6. Gilewska Marta
  7. Goraj Ewelina
  8. Haliniarz Olga
  9. Kędziora Alicja
  10. Korpysz Agnieszka
  11. Krewko Łukasz
  12. Krzystanek Katarzyna
  13. Kułaszka Agnieszka
  14. Kwiecień Katarzyna
  15. Loch Piotr
  16. Maruszczak Agnieszka
  17. Michalska Inga
  18. Opala Aleksandra
  19. Orlik Katarzyna
  20. Pracało Piotr
  21. Statuch Katarzyna
  22. Świstak Magdalena
  23. Wychowaniak Joanna
  24. Zybała Paweł

Klasa III e

  1. Bielec Aleksandra
  2. Chabel Katarzyna
  3. Cygan Katarzyna
  4. Forc Anna
  5. Gajek Paulina
  6. Gorazda Iga
  7. Grzęda Ewa
  8. Horab Agnieszka
  9. Jędrzejewska Joanna
  10. Kwitek Agnieszka
  11. Laskowska Sylwia
  12. Lebida Maciej
  13. Łodej Natalia
  14. Malinowski Jakub
  15. Małecka Agata
  16. Maziarz Anna
  17. Moczulska Anna
  18. Ogórek Agata
  19. Ogórek Joanna
  20. Orłowska Olga
  21. Osypińska Anita
  22. Rysiak Elżbieta
  23. Sadok Damian
  24. Spadło Dominika
  25. Szulc Agnieszka
  26. Ungeheuer Karolina
  27. Wierzchowska Agata
  28. Wiśniewska Paula
  29. Zając Anna
  30. Złotnik Natalia
  31. Żwirek Katarzyna

Klasa III f

  1. Adamczyk Kamil
  2. Baska Ewelina
  3. Bielecki Jakub
  4. Bożek Daria
  5. Chmiel Łukasz
  6. Dąbrowski Kamil
  7. Drzazga Karol
  8. Dunin-Wąsowicz Tomasz
  9. Dziarek Konrad
  10. Grazda Agnieszka
  11. Kowalska Anna
  12. Krzemiński Maciej
  13. Lebiedowicz Kamil
  14. Łabudzki Bartłomiej
  15. Obarski Mateusz
  16. Ozdoba Magdalena
  17. Pokrzywa Edyta
  18. Sieradzki Michał
  19. Stawiarska Dagmara
  20. Stawiarska Joanna
  21. Stępień Anna
  22. Trofniak Karolina
  23. Tworek Aleksandra
  24. Walicha Monika
  25. Więckiewicz Maciej
  26. Zbydniewska Izabela
  27. Zioło Joanna
  28. Żmuda Agnieszka
  29. Żuraw Paweł