rok_2007

Matura 2007

Klasa III a

  1. Chruściel Paulina
  2. Cudzik Magdalena
  3. Dominik Jacek
  4. Drożdż Sebastian
  5. Dygas Hubert
  6. Dziedzic Damian
  7. Dziuba Grzegorz
  8. Jabłoński Dominik
  9. Kapel Krzysztof
  10. Kozakiewicz Przemysław
  11. Kucharczak Piotr
  12. Lewicka Iga
  13. Łukiewicz Karol
  14. Marciniszyn Patryk
  15. Michalska Magdalena
  16. Nowak Paulina
  17. Pająk Piotr
  18. Rynduch Sylwia
  19. Sapielak Michał
  20. Serafin Beata
  21. Smardz Mariusz
  22. Stasiak Paweł
  23. Staszczyk Maciej
  24. Stefaniak Piotr
  25. Stefański Jakub
  26. Stomporowski Wojciech
  27. Szypuła Tomasz
  28. Śliwiński Tomasz
  29. Zarębkiewicz Karol
  30. Zioło Mateusz

Klasa III b

  1. Bierut Monika
  2. Bryła Magdalena
  3. Chorab Paulina
  4. Domka Michał
  5. Gajek Karina
  6. Górecka Iga
  7. Grądalska Angelika
  8. Gruszecka Marta
  9. Kaczmarska Olga
  10. Kaczmarski Tomasz
  11. Karnas Martyna
  12. Lipiec Karolina
  13. Maj Monika
  14. Młodożeniec Magdalena
  15. Młynarczyk Marta
  16. Nowak Katarzyna
  17. Olechowska Joanna
  18. Ostrowska Kinga
  19. Piwowarski Grzegorz
  20. Połetek Izabela
  21. Sieciarska Dorota
  22. Skwirowska Anita
  23. Sobolewska Anna
  24. Sochacki Piotr
  25. Szportuń Olga
  26. Szymanek Bartłomiej
  27. Tomala Arkadiusz
  28. Wrońska Urszula
  29. Wszołek Joanna
  30. Wudz Joanna
  31. Złotnik Alicja
  32. Żuraw Aneta

Klasa III c

  1. Barańska Sylwia
  2. Bucka Agata
  3. Florkiewicz Agnieszka
  4. Garbacz Klaudia
  5. Gawlak Jakub
  6. Gołębiowska Dorota
  7. Grembowiec Łukasz
  8. Gruszczyńska Zuzanna
  9. Kargul Paulina
  10. Karwan Karolina
  11. Kasińska Anna
  12. Kuchta Ewa
  13. Kwapińska Karolina
  14. Kwapińska Natalia
  15. Marchewka Marta
  16. Młodożeńca Jagoda
  17. Moga Magdalena
  18. Mrozińska Justyna
  19. Mucha Marta
  20. Paciura Barbara
  21. Piasta Alicja
  22. Piorun Natalia
  23. Piskor Ewelina
  24. Rębacz Agnieszka
  25. Smardz Patrycja
  26. Statuch Beata
  27. Stec Martyna
  28. Szlachcińska Joanna
  29. Szylar Katarzyna
  30. Świrkula Olga
  31. Wieczorek Anna
  32. Wiśniewska Katarzyna Dominika
  33. Wróbel Paulina

Klasa III d

  1. Bernaciak Katarzyna
  2. Bielecka Katarzyna
  3. Chmiel Kamila
  4. Czerwiec Dominika
  5. Dąbek Michał
  6. Dziedzic Angelika
  7. Gospodarczyk Renata
  8. Kaczmarek Katarzyna
  9. Kowalczyk Agnieszka
  10. Łachowski Rafał
  11. Łukasiewicz Andrzej
  12. Majewski Arkadiusz
  13. Małecka Katarzyna
  14. Mazur Przemysław
  15. Nowicki Przemysław
  16. Osuch Justyna
  17. Placha Monika
  18. Rak Monika
  19. Rosowska Anna
  20. Rutyna Robert
  21. Seremak Karol
  22. Stolarski Maciej
  23. Targosińska Ewa
  24. Teter Małgorzata
  25. Tylkowska Joanna
  26. Wieczorek Joanna
  27. Wojas Kamil
  28. Zawada Maciej

Klasa III e

  1. Bartosik Anna
  2. Bator Maciej
  3. Bijak Agnieszka
  4. Chmielewska Sylwia
  5. Ciepał Dominika
  6. Idzik Magdalena
  7. Kłeczek Rafał
  8. Kominek Magdalena
  9. Kupiec Wioletta
  10. Lachtara Marta
  11. Medaj Łukasz
  12. Pietrasz Magdalena
  13. Podwyszyńska Joanna
  14. Rączkowska Barbara
  15. Rusak Karolina
  16. Salamon Danuta
  17. Sobolewski Jan
  18. Stępień Paulina
  19. Szklarski Tomasz
  20. Szlachcińska Judyta
  21. Świerkula Paulina
  22. Woś Magdalena
  23. Zelik Aneta
  24. Zieja Łukasz

Klasa III f

  1. Bińczak Agnieszka
  2. Borycki Mateusz
  3. Brodawka Łukasz
  4. Bryła Bartłomiej
  5. Bukowski Bartosz
  6. Cepowski Łukasz
  7. Chmielnicki Piotr
  8. Ćwiek Marta
  9. Ćwiek Witold
  10. Gawrońska Barbara
  11. Głazek Małgorzata
  12. Gnatowska Roksana
  13. Heciak Przemysław
  14. Jońca Mateusz
  15. Kołacz Grzegorz
  16. Kozłowski Bartosz
  17. Krupa Sylwia
  18. Lamch Maja
  19. Niziołek Karolina
  20. Nowakowska Dominika
  21. Pacholczak Grzegorz
  22. Pintal Iwona
  23. Polański Wojciech
  24. Rybusiński Piotr
  25. Szkudlarek Krzesimir
  26. Wiśniewska Katarzyna Iwona
  27. Woźniak Artur
  28. Zybała Rafał
  29. Żmuda Marta