rok_2006

Matura 2006

Klasa III a

1. Baran Rafał
2. Buczek Jakub
3. Cichocki Konrad
4. Cielecki Piotr
5. Doniec Aleksandra
6. Dunal Michał
7. Gajewska Katarzyna
8. Gałka Ewelina
9. Krzyś Wojciech
10. Leśkiewicz Kacper
11. Łeptuch Łukasz
12. Margiel Renata
13. Michalski Adam
14. Miklas Grzegorz
15. Olszowiec Mikołaj
16. Ostrowski Michał
17. Paruch Mateusz
18. Płaza Paulina
19. Prokop Dominik
20. Romanowska Natalia
21. Rutkowski Wojciech
22. Szeląg Krzysztof
23. Szkudlarek Kacper
24. Warzecha Barbara
25. Werner Michał
26. Woś Paweł
27. Zieliński Paweł
28. Zioło Izabela

Klasa III b

1. Adamczyk Beata
2. Antończyk Anna
3. Chłodnicka Anna
4. Dudek Paulina
5. Gawlak Anna
6. Gawron Magdalena
7. Jakuszewski Paweł
8. Kalandyk Joanna
9. Karkosz Małgorzata
10. Kowalczyk Paulina
11. Kowalik Monika
12. Kozieł Natalia
13. Łukawska Katarzyna
14. Małecka Ksenia
15. Marut Justyna
16. Mikulska Katarzyna
17. Nowicka Aleksandra
18. Ossowski Karol
19. Panek Rafał
20. Pokrzywa Aneta
21. Radzimowska Sylwia
22. Rosowska Justyna
23. Serzysko Ewa
24. Słonina Malwina
25. Statuch Karolina
26. Stawiarska Agata
27. Szydłwoska Izabela
28. Wiśniowski Tymoteusz
29. Woźniak Aleksandra

Klasa III c

1. Andrzejewski Łukasz
2. Bijak Martyna
3. Czarnecka Paulina
4. Filipek Aneta
5. Garncarz Ewa
6. Gralec Barbara
7. Hamerska Ilona
8. Ibrahim Rami
9. Juda Martyna
10. Kasieniak Paulina
11. Kasperek Joanna
12. Kogut Alan
13. Kowalska Paulina
14. Krzystanek Michał
15. Masztaleruk Anna
16. Michalska Małgorzata
17. Nowakowska Ewelina
18. Nowakowska Iwona
19. Nowicki Kamil
20. Pochyła Monika
21. Sobieraj Maciej
22. Sus Aleksandra
23. Ścibisz Magda
24. Święcicka Joanna
25. Walczak Anna
26. Wiącek Marta
27. Zięba Maciej
28. Ziomek Anna
29. Zwierzyk Dominika

Klasa III d

1. Barańska Aleksandra
2. Binek Paulina
3. Ciepał Monika
4. Florczak Dorota
5. Gieracha Katarzyna
6. Jasińska Katarzyna
7. Korpysz Maciej
8. Krajewska Paulina
9. Lipa Marcin
10. Maziarz Aneta
11. Misiak Natalia
12. Modras Marta
13. Mrozowska Ewa
14. Paciura Karol
15. Procak Katarzyna
16. Przysucha Agnieszka
17. Róg Sylwia
18. Sałata Daria
19. Sygnet Alicja
20. Szczecina Patrycja
21. Szymańska Agata
22. Targosińska Monika
23. Tomalska Anna
24. Wrzosek Barbara
25. Żukowska Barbara

Klasa III e

1. Baniak Eryk
2. Bednarczyk Barbara
3. Bernaciak Marta
4. Błaśkiewicz Małgorzata
5. Cecuła Ada
6. Czajka Michał
7. Czarnecka Anna
8. Dziarek Karolina
9. Fleming Joanna
10. Furman Anna
11. Furmanek Barbara
12. Haliniarz Anna
13. Las Weronika
14. Michalik Marcin
15. Miłek Anna
16. Opala Michał
17. Pasek Gabriela
18. Prokop Jowita
19. Strzelińska Natalia
20. Szpiech Barbara
21. Szylar Maciej
22. Szymańska Agnieszka
23. Śledź Tomasz
24. Tokarska Joanna
25. Tońka Joanna
26. Tubis Justyna
27. Urbańska Kinga
28. Walas Magdalena
29. Witkowska Angelika
30. Wrzosek Anna
31. Zawada Tomasz

Klasa III f

1. Banach Bartłomiej
2. Bącal Łukasz
3. Bąk Anna
4. Cebula Łukasz
5. Czuja Marcin
6. Filipowicz Katarzyna
7. Gawron Bartosz
8. Kwiecień Krzysztof
9. Magaj Katarzyna
10. Marzec Renata
11. Mazur Piotr
12. Miegoń Marlena
13. Mirek Karolina
14. Misiuda Kinga
15. Naklicki Radosław
16. Niekurzak Katarzyna
17. Paciocha Adrian
18. Pawlikowski Hubert
19. Pękala Katarzyna
20. Pieklik Sylwester
21. Piróg Natalia
22. Pniewska Urszula
23. Rudnicka Katarzyna
24. Solarski Andrzej
25. Stępień Edyta
26. Topolska Anna
27. Zbierada Natalia
28. Zelik Agnieszka

Klasa III g

1. Adamczak Albert
2. Ambroziński Mateusz
3. Bażant Piotr
4. Bażant Ryszard
5. Bernat Grzegorz
6. Chrapczyński Maciej
7. Ciźla Dawid
8. Dołowiec Karol
9. Domagała Tomasz
10. Drobiazg Tomasz
11. Dziedzic Marcin
12. Gilewski Michał
13. Kondeusz Andrzej
14. Korczyński Krzysztof
15. Kwiatkowski Szymon
16. Marzec Mateusz
17. Magryn Katarzyna
18. Michałowska Paulina
19. Olszówka Aneta
20. Pieczyńska Ewa
21. Półgrabia Aneta
22. Różańska Karolina
23. Senderski Jarosław
24. Słabiak Kamil
25. Stomporowski Paweł
26. Sudoł Rafał
27. Wamej Piotr
28. Wójcik Katarzyna
29. Wójcik Patrycja
30. Zbydniewski Maciej
31. Żołnowski Wiktor