rok_2004

Matura 2004

Klasa IV a

1. Banasiak Katarzyna
2. Barańska Aleksandra
3. Bąk Mateusz
4. Bąk Paweł
5. Chałupczak Katarzyna
6. Chara Tomasz
7. Chłodnicka Aleksandra
8. Cielecka Małgorzata
9. Dąbrowska Joanna
10. Dębowska Edyta
11. Drzazga Iwona
12. Figiel Tomasz
13. Gołąbek Marcin
14. Jarosz Anna
15. Kania Anna
16. Kłeczek Paweł
17. Kogut Agnieszka
18. Krasa Michał
19. Krawczyk Karolina
20. Łęcki Maciej
21. Marchewka Jacek
22. Marzec Krzysztof
23. Miczko Paweł
24. Nowacka Jolanta
25. Pałuba Ada
26. Skubida Tomasz
27. Socha Konrad
28. Stelmaszczuk Anna
29. Stola Agnieszka
30. Wnuk Łukasz
31. Wychowaniak Jan
32. Zieliński Krzysztof
33. Zimnicki Dariusz
34. Zioło Aleksandra

Klasa IV b

1. Cecuła Paulina
2. Cygan Anna
3. Dul Małgorzata
4. Gałach Agata
5. Gładysz Małgorzata
6. Iskra Ilona
7. Kisielewska Halina
8. Kopczyńska Iga
9. Krakowiak Katarzyna
10. Król Damian
11. Krzemień Paulina
12. Kudła Anna
13. Kwasek Edyta
14. Markiewicz Karolina
15. Mazur Marta
16. Michalik Weronika
17. Miklas Ewelina
18. Nowak Ilona
19. Rutyna Sebastian
20. Socha Marta
21. Strugała Katarzyna
22. Sulicka Katarzyna
23. Szałapska Katarzyna
24. Szema Eunika
25. Szczepańska Małgorzata
26. Szulakowska Agnieszka
27. Tworek Dominika
28. Walczyna Karolina
29. Wilk Klaudia
30. Witoń Monika
31. Ziomek Katarzyna
32. Żak Ewa

Klasa IV c

1. Adamczyk Kalina
2. Andrzejewska Agnieszka
3. Błasiak Katarzyna
4. Chmielnicka Katarzyna
5. Chorab Agata
6. Ćmiel Katarzyna
7. Duda Łukasz
8. Dybowski Michał
9. Gradzińska Małgorzata
10. Jurkowska Anna
11. Kondeusz Monika
12. Krakowiak Marta
13. Krawczyk Justyna
14. Lipiński Maciej
15. Loch Agnieszka
16. Łabudzki Piotr
17. Łukawska Ilona
18. Miłek Aleksandra
19. Myśliwiec Maciej
20. Płaza Ilona
21. Rak Michał
22. Rogulska Ewa
23. Rokicka Karolina
24. Sękul Janusz
25. Siekiera Wiktor
26. Skrzypczak Joanna
27. Skubida Barbara
28. Stachowicz Monika
29. Strzeszewska Małgorzata
30. Szeląg Justyna
31. Szlachciński Łukasz
32. Świderski Bartosz
33. Zając Karolina
34. Żmuda Grzegorz
35. Żyła Ewelina

Klasa IV d

1. Bała Milena
2. Bednarska Małgorzata
3. Bidas Małgorzata
4. Broda Agata
5. Ciągło Joanna
6. Dyka Karol
7. Dziarek Jakub
8. Dziedzic Natalia
9. Garnuszek Ewelina
10. Gosek Katarzyna
11. Hetel Agata
12. Jaworski Arkadiusz
13. Jońca Katarzyna
14. Katra Bogumił
15. Kazimierska Katarzyna
16. Kiec Agata
17. Korczyńska Paulina
18. Kubicka Anna
19. Kula Paweł
20. Lasek Iwona
21. Malec Marta
22. Mazurek Karolina
23. Modras Michał
24. Ozdoba Agnieszka
25. Paździor Ilona
26. Piziorska Maria
27. Rewera Michał
28. Sieniawska Ewa
29. Swendrowski Kamil
30. Szcześniak Ewa
31. Wiśniowska Arletta
32. Woźniak Kinga
33. Woźniak Konrad
34. Zubrzycki Kamil

Klasa IV e

1. Cebula Edyta
2. Chabel Wiktor
3. Chałupczak Sylwia
4. Cieplińska Ewa
5. Drabik Mateusz
6. Gawlik Kamil
7. Godzisz Małgorzata
8. Grazda Ewa
9. Gruszka Michał
10. Hil Katarzyna
11. Jabłoński Karol
12. Jaśkiewicz Agnieszka
13. Karol Maciej
14. Kielak Agata
15. Koczoska Natalia
16. Komorowska Justyna
17. Kozłowska Magdalena
18. Kwitek Ewelina
19. Libicka Małgorzata
20. Lipiec Michał
21. Marcinkiewicz Paulina
22. Mazurek Justyna
23. Mendyk Piotr
24. Nowak Ewa
25. Pieczyńska Małgorzata
26. Polit Patrycja
27. Radzik Romuald
28. Rojek Paweł
29. Sapielak Krzysztof
30. Sawa Jakub
31. Stolarska Katarzyna
32. Wiatrek Anna
33. Zawadzki Paweł

Klasa IV f

1. Badzioch Karolina
2. Bąk Agnieszka
3. Bijak Anita
4. Borcuch Ewa
5. Borycki Bartosz
6. Chała Szymon
7. Chorab Katarzyna
8. Drzymalski Kamil
9. Goluch Anna
10. Guz Justyna
11. Kaczmarska Anna
12. Kapusta Monika
13. Kicińska Aneta
14. Kordos Agnieszka
15. Kozieł Eliza
16. Krawczyński Radosław
17. Krzeszowska Agnieszka
18. Kusal Grzegorz
19. Kwietniewska Gabriela
20. Majewska Agata
21. Olech Marcin
22. Olechowska Magdalena
23. Pietruszka Sylwia
24. Przyłucka Anna
25. Sendecki Mateusz
26. Sitowska Anna
27. Sowińska Wanda
28. Smędowska Anna
29. Sykucki Konrad
30. Świerkula Mariusz
31. Tłuścik Krzysztof
32. Tokarz Kamil
33. Turbiarz Michał
34. Zając Dagmara
35. Zioło Monika
36. Zywer Karolina