rok_2003

Matura 2003

Klasa IV a

1. Bzdyra Dominika
2. Chałupczak Wojciech
3. Cheda Ewelina
4. Dominik Elżbieta
5. Gospodarczyk Magdalena
6. Grzegorczyk Katarzyna
7. Jakubowska Magdalena
8. Karasińska Agnieszka
9. Kawiorski Łukasz
10. Kosanowski Piotr
11. Kwasek Agnieszka
12. Lisowski Kamil
13. Łuczyńska Magdalena
14. Łukasiewicz Ewa
15. Łukawska Anna
16. Gospodarczyk Damian
17. Nagórny Paweł
18. Nieścior Monika
19. Orawiec Dariusz
20. Ostrowski Grzegorz
21. Osypiuk Katarzyna
22. Pałacha Przemysław
23. Pazdro Monika
24. Pazdro Rafał
25. Proć Krzysztof
26. Rewera Katarzyna
27. Sokalski Jakub
28. Solarska Dorota
29. Szlachetka Beata
30. Szymanek Amelia
31. Śmiechowski Jarosław
32. Winiarski Damian
33. Wolak Krzysztof
34. Wychowański Łukasz

Klasa IV b

1. Bajerczak Edyta
2. Cecuła Karolina
3. Chmiel Agnieszka
4. Daranowska Barbara
5. Dulęba Magdalena
6. Dziarek Anna
7. Dziurosz Bartosz
8. Iwicka Karolina
9. Kalembasa Małgorzata
10. Kalich Małgorzata
11. Karp Katarzyna
12. Koczoska Olga
13. Koper Joanna
14. Kosowska Kamila
15. Kot Alicja
16. Kozak Magdalena
17. Kuchejda Aleksandra
18. Lewandowski Paweł
19. Łabudzińska Ewa
20. Mortka Ilona
21. Nasternak Paulina
22. Orawiec Magdalena
23. Pawłowska Aleksandra
24. Pietrzkiewicz Karolina
25. Piskor Magdalena
26. Promowicz Justyna
27. Rutkowski Tomasz
28. Sowińska Kinga
29. Stachowicz Magdalena
30. Szymańska Agnieszka
31. Szynal Karolina
32. Ścibisz Michalina
33. Świercz Paulina
34. Tinc Monika
35. Topolska Karolina
36. Wiernicka Agnieszka

Klasa IV c

1. Bajda Paulina
2. Bartosik Tomasz
3. Bona Agnieszka
4. Chmiel Paweł
5. Dąbrowska Marta
6. Drobiazg Jakub
7. Dziedzic Piotr
8. Grad Martyna
9. Kawecka Patrycja
10. Kilanowska Agnieszka
11. Klimont Justyna
12. Kolera Sylwia
13. Kołodziej Michał
14. Kuraś Magdalena
15. Kurpias Małgorzata
16. Machała Paweł
17. Maciąg Michał
18. Maciąg Katarzyna
19. Maruszczak Ewelina
20. Nowak Zbigniew
21. Olszewski Jan
22. Pęgielska Magdalena
23. Piorun Krzysztof
24. Rębisz Łukasz
25. Roda Magdalena
26. Samborska Karolina
27. Smardz Beata
28. Szemraj Adrian
29. Śledź Krzysztof
30. Ślusarz Helena
31. Wiśniewska Katarzyna
32. Wnuk Nina
33. Woźniak Kamil
34. Wójtowicz Magdalena
35. Zioło Michał
36. Żuber Marta

Klasa IV d

1. Biernacki Tomasz
2. Bugalski Mariusz
3. Cocek Jagoda
4. Czechowicz Łukasz
5. Dziadoń Agnieszka
6. Frańczak Bartosz
7. Hasulak Marek
8. Ibrahim Shadi
9. Jędrzejewski Karol
10. Kalembasa Paulina
11. Kapeluszny Agata
12. Karnas Michał
13. Kęsy Zbigniew
14. Koczyński Michał
15. Kondrat Anna
16. Kozieł Joanna
17. Kwiatkowska Joanna
18. Magryn Marcin
19. Mączka Paweł
20. Nowicka Magdalena
21. Ordowski Sebastian
22. Petelewicz Monika
23. Rozpirski Rafał
24. Róg Sebastian
25. Sender Katarzyna
26. Skorupska Ewa
27. Skubida Agnieszka
28. Sowa Ewelina
29. Strugalski Paweł
30. Syta Kamila
31. Świderska Karolina
32. Tęgiewicz Franciszek
33. Ulok Katarzyna
34. Warzecha Karol
35. Zelik Iwona
36. Żak Marta

Klasa IV e

1. Basak Ilona
2. Bąk Ewa
3. Bednarska Monika
4. Błasiak Łukasz
5. Błaszczak Małgorzata
6. Bryk Marta
7. Bryła Ewa
8. Bulira Justyna
9. Cimek Joanna
10. Dybus Marcin
11. Forc Katarzyna
12. Głuszek Grzegorz
13. Gruszka Krzysztof
14. Korona Magdalena
15. Lamch Monika
16. Lisicki Piotr
17. Machniak Magdalena
18. Majewska Magdalena
19. Marszałek Anna
20. Marzec Marcin
21. Pasek Patrycja
22. Pawlik Alina
23. Piróg Dominika
24. Polański Grzegorz
25. Smardz Katarzyna
26. Stańdo Marek
27. Stąpór Marcin
28. Stępień Izabela
29. Szałapska Agata
30. Szewczyk Łukasz
31. Sznajder Anna
32. Świerkula Anna
33. Turczyński Przemysław
34. Włostowska Karolina
35. Zając Waldemar
36. Zioło Agnieszka