rok_2002

Matura 2002

Klasa IV a

1. Bień Anna
2. Chmiel Justyna
3. Cichoń Maciej
4. Cielecka Magdalena
5. Czajka Jakub
6. Fietko Małgorzata
7. Kaczmarska Izabela
8. Kapusta Magdalena
9. Kochański Jarosław
10. Kolasa Karina
11. Kołodziej Marcin
12. Krupiński Maciej
13. Krzelowski Łukasz
14. Krzesimowska Urszula
15. Kubicki Mariusz
16. Lichota Michał
17. Łuczak Wojciech
18. Majcher Magdalena
19. Mądry Karol
20. Miklaszewska Monika
21. Niezgoda Monika
22. Niezgoda Łukasz
23. Paterek Aleksandra
24. Pawłowski Michał
25. Rębisz Artur
26. Rozmuszcz Katarzyna
27. Szybiak Rafał
28. Śleboda Tomasz
29. Święcicki Paweł
30. Tenderowicz Paulina
31. Topolski Daniel
32. Warzecha Katarzyna
33. Wereszczyńska Anna
34. Wolak Paweł
35. Wrzosek Ksaweryna

Klasa IV b

1. Boczek Katarzyna
2. Brzyszcz Katarzyna
3. Bulira Anna
4. Cieślak Anna
5. Ciźla Agnieszka
6. Czapla Ada
7. Czerwonka Agata
8. Flaga Małgorzata
9. Jarosz Izabela
10. Kałwa Rafał
11. Kania Paweł
12. Karkosz Joanna
13. Konarska Agnieszka
14. Kowalska Magdalena
15. Kozłowska Joanna
16. Kozłowski Marcin
17. Krawczyk Magdalena
18. Król Małgorzata
19. Lasota Barbara
20. Maruszak Natalia
21. Nagórna Anna
22. Opala Grzegorz
23. Pawlikowska Dominika
24. Pintal Sebastian
25. Rączkowska Justyna
26. Ryznar Tomasz
27. Sokal Anna
28. Szlachciński Adrian
29. Tomczak Iwona
30. Toś Marcin
31. Zając Agnieszka
32. Zbierada Agnieszka
33. Zioło Dominik
34. Zwolska Karolina

Klasa IV c

1. Bajerczak Joanna
2. Barzycka Katarzyna
3. Basak Emil
4. Chlebnikow Anna
5. Chruściel Angelika
6. Ciźla Anna
7. Dyląg Magdalena
8. Gawlik Anna
9. Jasińska Karolina
10. Kitlińska Ewa
11. Kolera Anna
12. Krakowiak Michał
13. Król Anna
14. Kwapisz Magdalena
15. Łukasiewicz Barbara
16. Mączka Joanna
17. Mizielska Katarzyna
18. Olszewska Agnieszka
19. Ożóg Dominika
20. Płaneta Anna
21. Płaza Dominika
22. Puzio Marta
23. Rynduch Marta
24. Stajniak Magdalena
25. Stec Agnieszka
26. Szczecina Robert
27. Szczygieł Jakub
28. Szwedo Przemysław
29. Świderski Jarosław
30. Trela Małgorzata
31. Walicha Barabara
32. Woś Kamila
33. Zacharczuk Mateusz

Klasa IV d

1. Bidas Anna
2. Bukalski Andrzej
3. Chara Krzysztof
4. Czarnecka Magdalena
5. Czyżewska Anna
6. Gleń Damian
7. Gospodarczyk Honorata
8. Jędrzejewska Iwona
9. Kalinowska Maria
10. Kędzierska Anna
11. Koper Karolina
12. Kosior Magdalena
13. Majsak Maciej
14. Matias Marta
15. Nowak Anna
16. Obierak Łukasz
17. Osmólska Małgorzata
18. Sapielak Paweł
19. Sowa Agnieszka
20. Sowa Iwona
21. Stasiak Monika
22. Stępień Renata
23. Szkutnik Magdalena
24. Szostak Agata
25. Szwugier Paulina
26. Szymczyk Weronika
27. Świątańska Bernadetta
28. Świerkula Michał
29. Wójcik Agata
30. Zieliński Marek
31. Zięba Paulina

Klasa IV e

1. Bakalarska Ilona
2. Baska Piotr
3. Bochyńska Beata
4. Bzdyra Marek
5. Butkiewicz Agata
6. Floras Edyta
7. Gospodarczyk Ewa
8. Gugała Paweł
9. Halik Dominika
10. Kaczmarska Justyna
11. Kicińska Beata
12. Kołeczek Anna
13. Kopeć Aneta
14. Kosiak Ewelina
15. Kot Marcin
16. Kruszec Andrzej
17. Kubala Justyna
18. Kulczak Anna
19. Kuś Agnieszka
20. Lis Ewa
21. Miernik Arkadiusz
22. Misiuda Justyna
23. Mochal Monika
24. Mrówka Karolina
25. Pisarczyk Marek
26. Samela Olga
27. Sapielak Patrycja
28. Stasiak Katarzyna
29. Trela Agnieszka
30. Wąsik Katarzyna
31. Wójcik Przemysław