rok_2001

Matura 2001

Klasa IV a

1. Bandura Seweryn
2. Białek Iwona
3. Bielecka Joanna
4. Bielecka Katarzyna
5. Cecuła Dawid
6. Czerwiński Paweł
7. Drozd Katarzyna
8. Fugiel Małgorzata
9. Grynkiewicz Karina
10. Hara Agnieszka
11. Kiliański Jacek
12. Korona Dawid
13. Kotarski Paweł
14. Lasek Magdalena
15. Misiuda Przemysław
16. Paterek Maria
17. Pszczółnak Anna
18. Rajtar Justyna
19. Rak Andrzej
20. Serzysko Tomasz
21. Sieradzka Anna
22. Skorupski Jarosław
23. Smardz Krzysztof
24. Stajniak Janusz
25. Stańdo Marcin
26. Suter Agnieszka
27. Suszyna Anna
28. Szymański Grzegorz
29. Świerkula Tomasz
30. Ziejewski Paweł
31. Żak Marcin

Klasa IV b

1. Abramczyk Katarzyna
2. Biernacka Joanna
3. Bona Ewa
4. Bronkiewicz Joanna
5. Chruściak Agnieszka
6. Cymerys Agnieszka
7. Filipek Agnieszka
8. Grembowiec Olga
9. Iwanicka Dominika
10. Kiliański Piotr
11. Kolasa Anna
12. Kołacz Sylwia
13. Kondeusz Agnieszka
14. Kozieł Elżbieta
15. Krysa Karolina
16. Maciąg Oliwia
17. Majewska Jolanta
18. Malinowska Anna
19. Młodożeniec Marcin
20. Modras Jacek
21. Ostrowski Leszek
22. Pawlęga Tomasz
23. Rej Piotr
24. Rewera Michał
25. Sikora Katarzyna
26. Sołtyk Ewa
27. Stępień Justyna
28. Stępień Marta
29. Surmańska Iwona
30. Szemraj Ewelina
31. Wadowiec Ewa
32. Wereszczyńska Aleksandra
33. Wiatrowska Ewa
34. Żyła Sylwia

Klasa IV c

1. Bargiel Piotr
2. Bidas Aneta
3. Bożek Anna
4. Brezdeń Łukasz
5. Cielecka Emilia
6. Czwarno Aleksandra
7. Czyżewska Izabela
8. Ćwik Marcin
9. Hill Anna
10. Jaskuła Anna
11. Kowalska Marta
12. Krupa Piotr
13. Kułagowski Łukasz
14. Kwiecień Kamil
15. Landa Izabela
16. Lipiński Jarosław
17. Lisowska Amelia
18. Olech Anna
19. Piekarczyk Agnieszka
20. Prokop Anna
21. Pruś Karolina
22. Rajtar Anna
23. Rowiński Sebastian
24. Rybitw Katarzyna
25. Smardz Renata
26. Szymański Łukasz
27. Walasek Adrian
28. Wolańska Agnieszka
29. Ziółek Dominika
30. Zywer Katarzyna

Klasa IV d

1. Banaszkiewicz Krzysztof
2. Bekasiak Anna
3. Bidas Agnieszka
4. Dominik Marta
5. Dziadoń Katarzyna
6. Grzegorczyk Łukasz
7. Jabłkowska Karolina
8. Jarosz Marcin
9. Juda Agata
10. Kania Katarzyna
11. Kawiorska Agnieszka
12. Kędziora Michał
13. Kondrat Renata
14. Kos Łukasz
15. Kowenzowska Kamila
16. Krzemień Paulina
17. Lis Natalia
18. Miegoń Arkadiusz
19. Mudyna Dominika
20. Nowak Agnieszka
21. Nowak Łukasz
22. Pietruszka Krzysztof
23. Pięta Anna
24. Pogorzelska Aleksandra
25. Satora Katarzyna
26. Sawa Maciej
27. Szałapska Joanna
28. Stolarski Jakub
29. Tusznio Krzysztof
30. Tworek Monika
31. Wilczyński Piotr
32. Wziątek Joanna
33. Zębala Piotr
34. Zielińska Alicja
35. Zmyj Agata
36. Żyła Aleksandra

Klasa IV e

1. Bidas Izabela
2. Bryła Magdalena
3. Czajka Agata
4. Dytko Elżbieta
5. Fularska Katarzyna
6. Głębicka Katarzyna
7. Jeż Aneta
8. Kasińska Agata
9. Keyha Patrycja
10. Klubek Irmina
11. Kurkiewicz Aleksandra
12. Kuśmierz Monika
13. Kwiecień Wiktor
14. Machaj Sylwia
15. Makowska Anna
16. Malec Helena
17. Marszałek Łukasz
18. Mądra Magdalena
19. Niedobit Tomasz
20. Pakieło Elżbieta
21. Pawlik Szymon
22. Piróg Łukasz
23. Rusak Joanna
24. Ryłko Magda
25. Socha Katarzyna
26. Spyra Marzena
27. Stasiak Monika
28. Stasiak Tamara
29. Stępień Joanna
30. Sznajder Dominika
31. Walczyna Katarzyna
32. Winiarska Katarzyna
33. Wnuk Aneta
34. Woźniak Tomasz