rok_2000

Matura 2000

Klasa IV a

1. Bakalarski Łukasz
2. Bielak Katarzyna
3. Bonarek Maria
4. Czerwińska Joanna
5. Ćwik Krystyna
6. Darska Joanna
7. Dul Anna
8. Dull Magdalena
9. Gospodarczyk Rafał
10. Hara Izabela
11. Janeczko Tomasz
12. Kamieniarz Rafał
13. Klasura Paulina
14. Kolerski Łukasz
15. Krupiński Paweł
16. Kuras Piotr
17. Kwiatkowski Piotr
18. Lichota Bartłomiej
19. Łukawska Aldona
20. Magryn Tomasz
21. Makawczyk Karol
22. Mogieliński Konrad
23. Nowacka Ewa
24. Orłowska Małgorzata
25. Piłat Sylwia
26. Sapielak Sylwia
27. Saramak Justyna
28. Serafin Sebastian
29. Sikorski Krzysztof
30. Skrzynecka Agnieszka
31. Stajniak Kinga
32. Stec Dominika
33. Żukowska Elżbieta

Klasa IV b

1. Barańska Dominika
2. Bielecki Przemysław
3. Chruściel Joanna
4. Cieślak Małgorzata
5. Dawiec Ewa
6. Dobroch Anna
7. Dragan Karolina
8. Dynkowska Joanna
9. Fajfer Justyna
10. Fąfara Alicja
11. Gracz Katarzyna
12. Grad Alicja
13. Grzesik Marlena
14. Jonaszek Kinga
15. Jońca Justyna
16. Karasińska Arleta
17. Krzesimowska Ewa
18. Krzystek Agnieszka
19. Ksiądz Marzena
20. Kwapińska Katarzyna
21. Lipińska Katarzyna
22. Łukawska Magdalena
23. Łysiak Anna
24. Maziarz Iwona
25. Pszczółnak Małgorzata
26. Ramus Katarzyna
27. Serwicka Anna
28. Socha Paulina
29. Szczepańska Barbara
30. Szczygieł Jadwiga
31. Świerkula Joanna
32. Walczyna Piotr
33. Wieczorek Marzena
34. Wróblewski Tomasz
35. Zacharska Agnieszka
36. Zięba Magdalena
37. Żak Dominika

Klasa IV c

1. Andrzejewska Sylwia
2. Bielecka Anita
3. Burek Anna
4. Byra Alicja
5. Czajka Zbigniew
6. Długosz Justyna
7. Drabik Natalia
8. Grębowiec Sylwia
9. Gryglewicz Tomasz
10. Grzesiak Beata
11. Kondrat Małgorzata
12. Korona Monika
13. Kowal Sylwia
14. Kukiełka Przemysław
15. Łukawska Edyta
16. Marzec Przemysław
17. Motyka Magdalena
18. Niezgoda Anna
19. Piziorska Katarzyna
20. Smuniewski Michał
21. Sobieraj Anna
22. Stasiewicz Agnieszka
23. Stawiarska Katarzyna
24. Stępińska Ewelina
25. Tenderowicz Agnieszka
26. Toś Joanna
27. Wawak Maciej
28. Woźniak Agnieszka
29. Wrzosek Magdalena

Klasa IV d

1. Bilski Paweł
2. Butkiewicz Tomasz
3. Bzdyra Marta
4. Chara Dominika
5. Chlebna Alicja
6. Dębicka Katarzyna
7. Gawlik Przemysław
8. Haba Anna
9. Hasulak Jacek
10. Jurek Zbigniew
11. Kaczmarska Katarzyna
12. Kłeczek Dariusz
13. Kołacz Dominika
14. Kuźmiński Zbigniew
15. Lis Paweł
16. Majewska Izabela
17. Marzec Maciej
18. Matusak Agnieszka
19. Mazur Anna
20. Mączyński Mateusz
21. Miłek Łukasz
22. Morasiewicz Magdalena
23. Morzyńska Anna
24. Olczyk Przemysław
25. Osucha Małgorzata
26. Rosiński Albert
27. Sender Jakub
28. Skoczylas Katarzyna
29. Stachniak Paweł
30. Sygnet Beata
31. Wieczorek Agnieszka
32. Wódz Paweł
33. Zając Krystian
34. Zybała Katarzyna