rok_98

Matura 1998

Klasa IV a

1. Bandura Sylwester
2. Bańcyrowska Renata
3. Bara Marcin
4. Błasiak Katarzyna
5. Butkiewicz Marcin
6. Cheda Anna
7. Dajlido Dymitr
8. Dąda Małgorzata
9. Draus Piotr
10. Drobiazg Cezary
11. Godyń Jan
12. Jakubczak Paweł
13. Jaworski Grzegorz
14. Jesionek Tomasz
15. Kołacz Artur
16. Kołacz Rafał
17. Kowalczyk Piotr
18. Kwiatkowski Paweł
19. Lebida Jarosław
20. Łukawski Remigiusz
21. Makarewicz Paweł
22. Marek Katarzyna
23. Michalak Małgorzata
24. Nawrot Ewa
25. Partyka Grzegorz
26. Pietrek Anna
27. Skoczylas Marcin
28. Sperka Piotr
29. Spyrzewska Jadwiga
30. Teter Sebastian
31. Wieczorek Łukasz

Klasa IV b

1. Adamczak Magdalena
2. Białek Slawomir
3. Binięda Joanna
4. Błajszcak Agata
5. Bugalska Edyta
6. Borowska Monika
7. Ciszewska Patrycja
8. Chmiel Agnieszka
9. Duda Małgorzata
10. Duma Magdalena
11. Fugiel Justyna
12. Gara Marcin
13. Gajda Maciej
14. Jackowska Małgorzata
15. Kochańska Monika
16. Kowal Paulina
17. Kukiełka Joanna
18. Lipiarz Monika
19. Loch Katarzyna
20. Loryś Dorota
21. Łucka Agnieszka
22. Marek Bernardetta
23. Mazur Kamila
24. Napieracz Aldona
25. Nowak Anna
26. Orawiec Dominika
27. Skwira Sylwia
28. Stępień Anna
29. Stępień Artur
30. Stola Lucyna
31. Szydłowska Małgorzata
32. Warzocha Dominika

Klasa IV c

1. Balmas Małgorzata
2. Bałchan Marcin
3. Biernacka Katarzyna
4. Czechowicz Jarosław
5. Duma Urszula
6. Kosowski Łukasz
7. Kowal Angelika
8. Kwasek Izabela
9. Majewska Alicja
10. Marzec Tomasz
11. Misiuda Iwona
12. Moga Anna
13. Niewitowski Adrian
14. Olszyk Agnieszka
15. Pawłowska Karolina
16. Rożek Paulina
17. Sawicka Justyna
18. Smardz Renata
19. Sochacka Karolina
20. Szeląg Agnieszka
21. Wania Katarzyna
22. Wiśniewska Ewa
23. Woźniak Beata
24. Wrzosek Monika
25. Ziółkowska Anna
26. Zych Anna
27. Żmuda Agnieszka

Klasa IV d

1. Borek Dawid
2. Bryła Andrzej
3. Bulira Beata
4. Burek Wojciech
5. Dębicki Michał
6. Dyka Katarzyna
7. Fąfara Katarzyna
8. Frańczak Bartosz
9. Frańczak Robert
10. Gajda Kinga
11. Gąsiorowska Agnieszka
12. Grzesik Marcin
13. Korytnicka Monika
14. Kluk Karolina
15. Kośmider Bernardetta
16. Kubik Magdalena
17. Kwasek Maciej
18. Kwiatkowska Renata
19. Ludwiczak Sylwia
20. Malec Aneta
21. Marzec Anna
22. Rewera Łukasz
23. Slowińska Małgorzata
24. Sobczyk Justyna
25. Stąpór Justyna
26. Suchorowski Sławomir
27. Szymańska Wioletta
28. Szymczyk Justyna
29. Urbanowicz Kamil
30. Zajk Marcin