rok_97

Matura 1997

Klasa IV a

1. Ciastek Robert
2. Ciągło Magdalena
3. Ćwik Tomasz
4. Dziura Rafał
5. Fiołna Radosław
6. Frańczak Ewa
7. Gancarz Gabriela
8. Gawlik Dominika
9. Gugała Sebastian
10. Kapica Anna
11. Kosiak Grzegorz
12. Kwasek Anna
13. Majsak Jakub
14. Małkiewicz Paweł
15. Miękina Agata
16. Olszewski Marcin
17. Orawiec Grzegorz
18. Pawlik Michał
19. Plewa Magdalena
20. Pogorzelski Piotr
21. Polasz Adam
22. Rybak Aneta
23. Siatrak Wojciech
24. Stasiak Radosław
25. Targowska Joanna
26. Turczyński Jarosław
27. Widanka Piotr
28. Wziątek Dominika
29. Żak Marcin

Klasa IV b

1. Bida Ewa
2. Ćwik Monika
3. Drozdowska Dorota
4. Frańczak Agata
5. Fularski Przemysław
6. Gawlak Ewelina
7. Gawrońska Faustyna
8. Godyń Filip
9. Grzesiak Magdalena
10. Janik Agnieszka
11. Jaworski Patryk
12. Juda Anna
13. Juda Justyna
14. Kruszec Monika
15. Krzemień Joanna
16. Łukawska Zuzanna
17. Maruszak Izabela
18. Mazurek Katarzyna
19. Morasiewicz Justyna
20. Nasternak Maciej
21. Płaza Marta
22. Strugała Agnieszka
23. Szymańska Eliza
24. Szymańska Monika
25. Turbakiewicz Barbara
26. Wieczorek Aneta
27. Wojtkowiak Beata

Klasa IV c

1. Augustyńska Anna
2. Ciastek Barbara
3. Dynkowska Wioletta
4. Góral Agnieszka
5. Iwanicka Anna
6. Kilijańska Agnieszka
7. Korona Katarzyna
8. Kulik Tomasz
9. Lipiec Justyna
10. Miłek Małgorzata
11. Paciura Dagmara
12. Paciura Justyna
13. Pawlikowski Hubert
14. Polańska Dominika
15. Puzio Justyna
16. Ramus Małgorzata
17. Rękas Magdalena
18. Sobieraj Marzena
19. Sojda Joanna
20. Stelmaszczuk Arkadiusz
21. Sulicka Dorota
22. Szymczyk Katarzyna
23. Turek Sławomira
24. Wódz Elżbieta
25. Wojcik Ewelina
26. Wziątek Agnieszka

Klasa IV d

1. Bilska Barbara
2. Bilska Monika
3. Bulira Waldemar
4. Chlebnikow Kamila
5. Dąbrowska Agnieszka
6. Flaga Anna
7. Głowacka Magdalena
8. Jurkiewicz Barbara
9. Kapusta Mariusz
10. Kołodziej Sebastian
11. Kozioł Aneta
12. Kwiecień Magdalena
13. Malec Urszula
14. Morzyńska Marta
15. Nasternak Agnieszka
16. Niezgoda Dariusz
17. Opolska Agnieszka
18. Pacholczak Małgorzata
19. Pierzchała Marcin
20. Podsiadły Anna
21. Rewera Tomasz
22. Rozmuszcz Anna
23. Rykowski Dominik
24. Saracen Paweł
25. Skubida Mariusz
26. Sołtysek Ewa
27. Suwała Katarzyna
28. Szlachciński Robert
29. Toś Paweł
30. Turbiarz Marcin

Klasa IV e

1. Atamańczuk Anna
2. Falecki Arkadiusz
3. Gawron Tomasz
4. Gogół Bartłomiej
5. Grochal Wojciech
6. Kapusta Agnieszka
7. Kozioł Elżbieta
8. Krakowiak Lucyna
9. Latkowska Aneta
10. Majcher Michał
11. Małkiewicz Agnieszka
12. Mendala Iwona
13. Miękina Sebastian
14. Musiał Anna
15. Orłowska Edyta
16. Pajdosz Jolanta
17. Rojek Sylwia
18. Siudak Szymon
19. Słaby Adam
20. Szczepańska Izabela
21. Turbiak Agnieszka
22. Ufnal Jolanta
23. Wnuk Marcin
24. Żmuda Katarzyna