rok_96

Matura 1996

Klasa IVa

1. Bałchan Kuba
2. Barnaś Marcin
3. Bielecki Michał
4. Brzozowska Małgorzata
5. Bzdyra Renata
6. Bzdyra Grzegorz
7. Domagala Jolanta
8. Dragan Wojciech
9. Draus Marcin
10. Dyląg Jarosław
11. Fietko Sylwia
12. Juszczyk Piotr
13. Kmiecicka Anna
14. Kondrat Marta
15. Kulińska Jolanta
16. Magda Małgorzata
17. Mroczek Tomasz
18. Pieniążek Janusz
19. Pytlak Patrik
20. Sadowska Agnieszka
21. Senczyszyn Joanna
22. Sierant Paweł
23. Stec Sebastian
24. Szwagierczak Maciej
25. Toś Paweł
26. Wamka Monika
27. Wnuk Rafał
28. Zając Andrzej

Klasa IV b

1. Bandura Anna
2. Bokwa Przemysław
3. Ciechanowski Sebastian
4. Frańczak Jakub
5. Gajewski Sebastian
6. Gawron Aleksander
7. Kacprzyk Katarzyna
8. Kalisz Aneta
9. Kapsa Artur
10. Kondas Magdalena
11. Kot Agata
12. Kurkiewicz Michał
13. Landa Jacek
14. Lebida Przemysław
15. Łowicka Aneta
16. Łukawski Przemysław
17. Młynarczyk Agata
18. Myl Łukasz
19. Nowakowska Anna
20. Olszewski Wojciech
21. Powierża Magdalena
22. Rabczyńska Anna
23. Rewera Tomasz
24. Rosiecki Grzegorz
25. Siatrak Marcin
26. Sieciarska Katarzyna
27. Sobowiec Łukasz
28. Zboch Rafał

Klasa IV c

1. Balmas Agnieszka
2. Bara Małgorzata
3. Bara Renata
4. Berke Rafał
5. Buchnat Rozalia
6. Burek Joanna
7. Chmiel Michał
8. Ciszkiewicz Monika
9. Florys Aneta
10. Gortych Katarzyna
11. Grynkiewicz Małgorzata
12. Karwasińska Jadwiga
13. Kawęcka Aneta
14. Kołodziej Agnieszka
15. Krygowska Joanna
16. Kuszewska Irena
17. Lenart Krztsztof
18. Łukawski Wojciech
19. Mazurek Małgorzata
20. Miękina Małgorzata
21. Niwiadomski Robert
22. Obrębska Magdalena
23. Orłowska Jolanta
24. Smalera Agnieszka
25. Smolarska Edyta
26. Stefaniak Paweł
27. Stępień Marcin
28. Surma Ewa
29. Szczepańska Monika
30. Świątek Magdalena
31. Wrzosek Marta
32. Warzocha Aleksandra
33. Zawada Katarzyna
34. Zimoląg Marta
35. Zufla Katarzyna

Klasa IV d

1. Basak Agnieszka
2. Baran Agnieszka
3. Bażant Magdalena
4. Chmiel Ewa
5. Chruściel Agnieszka
6. Ciastek Katarzyna
7. Cukrowska Justyna
8. Duda Małgorzata
9. Gawrońska Marta
10. Guła Dominika
11. Guła Ewelina
12. Kędzierski Adam
13. Krzemińska Magdalena
14. Leszczyńska Monika
15. Majewska Renata
16. Mirowska daria
17. Ogórek Ewelina
18. Pakos Marcin
19. Paruch Katarzyna
20. Piwnik Agnieszka
21. Przyłucki Robert
22. Satora Lucyna
23. Skrzypek Urszula
24. Stelmaszczuk Blanka
25. Szeląg Ewa
26. Szymczyk Mirosława
27. Wawrzkiewicz Michał
28. Witkowska Katarzyna
29. Wojtowicz Anna
30. Wrona Sylwia
31. Wróblewska Beata
32. Żmuda Robert