rok_94

Matura 1994

Klasa IV a

1. Biegaj Agnieszka
2. Buczek Ewa
3. Fularska Anna
4. Gawron Magdalena
5. G±siorowski Marcin
6. Godzisz Konrad
7. Golonka Alicja
8. Iskra Monika
9. Kolasa Aneta
10. Konopka Katarzyna
11. Korona Grzegorz
12. Kozieł Aneta
13. Krzyżaniak Krzysztof
14. Kulik Wioletta
15. Kuter Łukasz
16. Marzec Michał
17. Mazur Piotr
18. Pawlik Angelika
19. Pisarczyk Maciej
20. Podolecki Zbigniew
21. Radoń Wojciech
22. Rożek Antoni
23. Rożek Szymon
24. Rzepczyńska Monika
25. Sałata Iwona
26. Sękul Adam
27. Stefanowski Sebastian
28. Stopczyński Piotr
29. ¦witalski Grzegorz
30. Turbiak Marta
31. Węgrzynowski Adam
32. Wódz Renata
33. Wójcikowski Mirosław
34. Wrona Małgorzata
35. Zawidzki Jakub

Klasa IV b

1. Barańska Karolina
2. Błasiak Beata
3. Bodio Joanna
4. Dragan Dominika
5. Gogół Sławomir
6. Gołda Aleksandra
7. Grochal Bartosz
8. Holcel Jakub
9. Kara Aleksandra
10. Klusek Anna
11. Korona Wojciech
12. Kozioł Mariola
13. Lipiński Sebastian
14. Łebek Agata
15. Mierzyńska Monika
16. Podsiadły Agata
17. Purzyński Jarosław
18. Ramus Iwona
19. Rowińska Aneta
20. Rożek Anita
21. Skrok Anna
22. Smolińska Marta
23. Socha Grzegorz
24. Staniewski Marcin
25. ¦piewak Ewa
26. ¦więcicka Beata
27. Wojtkowiak Wioletta
28. Wódz Agnieszka
29. Zastawny Marta
30. Zięba Paweł
31. Zioło Katarzyna

Klasa IV c

1. Andura Agnieszka
2. Bidas Anna
3. Bokwa Monika
4. Czuja Artur
5. Gefrerer Nikolina
6. Kapusta Mariusz
7. Kępa Lucjan
8. Korona Elżbieta
9. Kowalczyk Ewa
10. Kwiatkowski Przemysław
11. Kwiatkowski Robert
12. Makowski Mirosław
13. Olejniczak Piotr
14. Oleksiuk Magdalena
15. Pietrzykowski Marcin
16. Puczyńska Anna
17. Sajda Aneta
18. Satławski Piotr
19. Sieradzki Piotr
20. Strzałkowska Monika
21. Suchojad Joanna
22. Szymańska Aneta
23. Ura Marzena
24. Walczyna Dorota
25. Wieczorek Aneta
26. Zboch Andżelika
27. Zimol±g Joanna
28. Zych Paweł

Klasa IV d

1. Bartosik Agnieszka
2. Bidzińska Katarzyna
3. Błaszczyk Agata
4. Chorab Agnieszka
5. Czajka Marcin
6. Dziuba Magdalena
7. Filipowska Anna
8. Głuszak Renata
9. Jeżowski Witold
10. Jońca Joanna
11. Kalinowska Agnieszka
12. Kapsa Norbert
13. Kiljańska Małgorzata
14. Kowalik Agnieszka
15. Krakowiak Marzena
16. Lach Edyta
17. Lipczyńska Magdalena
18. Niezgoda Robert
19. Ordyl Monika
20. Rak Anna
21. Rohloff Iwona
22. Rozmus Remigiusz
23. Sado Justyna
24. Stasiak Agnieszka
25. Stefaniak Alicja
26. Stefaniuk Anna
27. Zieliński Marek
28. Żyła Robert

Klasa IV e

1. Bara Elżbieta
2. Chmiel Marzena
3. Chodurska Monika
4. Ciszkiewicz Marcin
5. Drobiazg Aneta
6. Godlewska Magdalena
7. Jakuszewska Magdalena
8. Jarosz Agnieszka
9. Jopek Tomasz
10. Kaniewska Małgorzata
11. Kotyza Agnieszka
12. Krajnik Jacek
13. Krzemińska Monika
14. Małagowska Agnieszka
15. Marzec Krzysztof
16. Mędrykowska Katarzyna
17. Nowak Agnieszka
18. Orawiec Ewa
19. Osinkowska Katarzyna
20. Ostrowska Elwira
21. O¶ko Piotr
22. Pałka Dorota
23. Płaza Joanna
24. Rutkowska Danuta
25. Rykowski Rafał
26. Saracen Renata
27. Siemieniuch Agnieszka
28. Szymańska Joanna
29. Wrona Małgorzata
30. Wróbel Marzena
31. Ziemiańska Katarzyna