rok_93

Matura 1993

Klasa IV a

1. Adamska Monika
2. Bednarz Robert
3. Bielas Ryszard
4. Bielecki Paweł
5. Bilska Elżbieta
6. Bryła Sławomir
7. Chmielewska Agnieszka
8. Dąda Piotr
9. Dębicka Maria
10. Frańczak Magdalena
11. Jurkiewicz Anna
12. Kołodziej Marcin
13. Kosior Anna
14. Kowalska Anna
15. Kubicki Janusz
16. Łukaszek Tomasz
17. Maj Renata
18. Majcher Justyna
19. Malinowska Agnieszka
20. Malinowski Wojciech
21. Marek Rafał
22. Marzec Marcin
23. Mazur Beata
24. Mróz Mirosław
25. Nowak Agnieszka
26. Orłowska Monika
27. Orłowski Szymon
28. Paterek Magdalena
29. Rak Dominik
30. Rutkowski Marcin
31. Stachurska Małgorzata
32. Szczotka Andrzej
33. Świątek Grzegorz
34. Tłustochowski Paweł
35. Wieczorek Bernard
36. Wódz Tomasz
37. Zdyb Jarosław

Klasa IV b

1. Boczek Anna
2. Borowiecka Agata
3. Broda Marta
4. Bronkiewicz Izabela
5. Cała Anna
6. Cichoń Joanna
7. Ciszkiewicz Paweł
8. Czerwińska Monika
9. Dąbrowski Karol
10. Figiel Anna
11. Iwanicka Monika
12. Gajek Małgorzata
13. Kaczanowska Iwona
14. Kalinowski Piotr
15. Kaput Aneta
16. Kieler Anna
17. Kopyto Barbara
18. Kossak Barbara
19. Michalska Magdalena
20. Miękina Ewa
21. Niewitowska Małgorzata
22. Pawelczyk Dorota
23. Pindur Paulina
24. Piskorski Patryk
25. Płaza Joanna
26. Poprawa Marcin
27. Promowicz Renata
28. Siuś Anna
29. Statuch Katarzyna
30. Straub Agata
31. Strojewska Monika
32. Tymicka Małgorzata
33. Wojciechowska Danuta
34. Wychowaniak Marta
35. Ziomek Grzegorz
36. Złotek Renata

Klasa IV c

1. Adacha Jolanta
2. Bącal Elżbieta
3. Bednarz Robert
4. Dąda Armin
5. Frańczak Aneta
6. Fudala Renata
7. Gajewski Andrzej
8. Górska Monika
9. Grzybek Jolanta
10. Gugała Dorota
11. Jarecka Alina
12. Klimczak Anna
13. Kozieł Agnieszka
14. Krasoń Rafał
15. Krawczyk Iwona
16. Kubik Monika
17. Kułagowski Marcin
18. Kucwaj Agnieszka
19. Mazur Tomasz
20. Obierak Iwona
21. Ozga Irena
22. Przyłucka Katarzyna
23. Ryłko Rafał
24. Salamon Marta
25. Serwicka Karolina
26. Sieczko Andrzej
27. Skobel Justyna
28. Sobczyk Katarzyna
29. Sobowiec Anna
30. Śledzińska Monika
31. Włodzimirska Barbara
32. Zarosa Ewelina

Klasa IV d

1. Banaszek Iwona
2. Banaś Marta
3. Bąk Teresa
4. Bieżanek Paweł
5. Bublik Małgorzata
6. Cupicka Agnieszka
7. Dąbrowska Ewa
8. Dzierwa Anna
9. Gawron Magdalena
10. Gefrerer Dominika
11. Jedlinska Edyta
12. Kalembasa Arkadiusz
13. Kanios Magdalena
14. Karasińska Agnieszka
15. Kierys Małgorzata
16. Kosior Iwona
17. Łukasiewicz Wojciech
18. Mika Irena
19. Misiak Agnieszka
20. Motas Magdalena
21. Myl Bożena
22. Nowak Tomasz
23. Paszek Anna
24. Piętowski Tomasz
25. Podgórska Elżbieta
26. Poseniak Joanna
27. Przyłucka Marta
28. Rachwalska Aneta
29. Szeliga Monika
30. Szymczyk Rafał
31. Śledź Dorota
32. Trela Beata
33. Turbakiewicz Aneta
34. Zieliński Piotr
35. Żukowska Joanna
36. Żyła Artur