rok_51

Matura 1951

Klasa XI a

1. Bidas Regina
2. Błędowska Maria
3. Broda Irena
4. Bryła Anna
5. Czajkowska Jadwiga
6. Dybek Marta
7. Jop Janina
8. Kolasińska Teresa
9. Konopka Zofia
10. Kozłowska Zofia
11. Kucharczak Alina
12. Krysa Eulalia
13. Paluch Janina
14. Pawlak Wanda
15. Radomska Elżbieta
16. Ścisło Alicja
17. Świerk Maria
18. Nehring Anna
19. Stec Wacława
20. Teter Anna
21. Wieczorkowska Irena
22. Zarychta Halina
23. Życka Wanda
24. Baran Barbara
25. Błasiak Teresa
26. Kowalik Jadwiga
27. Krajewska Justyna
28. Król Irena
29. Lis Weronika
30. Majewska Janina
31. Naja Barbara
32. Śliska Stanisława
33. Surowiec Irena
34. Wieczorek Krystyna

Klasa XI b

1. Adamski Edward
2. Baranski Jan
3. Barszcz Józef
4. Błoński Zbigniew
5. Chmielewski Władysław
6. Chwałek Jan
7. Dobrowolski Zbigniew
8. Gogacz Jan
9. Hofbauer Adam
10. Kalkowski Wiesław
11. Kucharczyk Ryszard
12. Lipiarz Antoni
13. Listopad Marian
14. Łotkowski Mieczysław
15. Makowski Zygmunt
16. Mazur Józef
17. Pazder Stanisław
18. Piekoś Ryszard
19. Połtowicz Jerzy
20. Prezgot Henryk
21. Ruszkiewicz Wacław
22. Rzeszowiak Eugeniusz
23. Sapielak Henryk
24. Stępniewski Jerzy
25. Szczubiałka Zdzisław
26. Świerkula Adolf
27. Tomczyk Wacław
28. Wójcik Marian

Klasa XI c

1. Adamkiewicz Wacław
2. Bihl Waldemar
3. Broda Jan
4. Chałupczak Kazimierz
5. Dyka Stanisław
6. Ferens Eugeniusz
7. Gorycki Antoni
8. Grudzień Grzegorz
9. Haliniarz Józef
10. Jakubczyk Julian
11. Kalisz Wacław
12. Klubiński Marian
13. Kołsut Wiesław
14. Kuśmierz Zdzisław
15. Lelowski Bolesław
16. Madej Stanisław
17. Mierzwa Tadeusz
18. Nawrot Franciszek
19. Piekarski Piotr
20. Prokop Jerzy
21. Pyszczek Jan
22. Skwara Antoni
23. Słodownik Edward
24. Sobecki Janusz
25. Stajniak Józef
26. Stefański Hieronim
27. Teter Jan
28. Wójcikowski Marian
29. Żak Leszek
30. Kiciński Eugeniusz

Klasa XI d

1. Beraś Jan
2. Bińczak Stanisław
3. Broda Zenon
4. Cendrowski Szymon
5. Ilow Tadeusz
6. Górski Mirosław
7. Kamiński Marian
8. Klimkiewicz Czesław
9. Kowalski Bronisław
10. Kwasek Maciej
11. Lenartowicz Jan
12. Łygaś Henryk
13. Motyl Jan
14. Mozołowski Rafał
15. Myśliwski Wiesław
16. Karbowniczek Tadeusz
17. Kubik Stefan
18. Gołębiowski Krzysztof
19. Lipiec Wiktor
20. Popek Edward
21. Sendrowicz Władysław
22. Smakowski Czesław
23. Stępień Stanisław
24. Wnuk Ignacy
25. Wójcik Kazimierz
26. Wrona Józef
27. Wróbel Edward
28. Ziółek Jacek

Klasa pedagogiczna

1. Adamczyk Michał
2. Araskiewicz Stanisław
3. Cetnarski Ryszard
4. Chyla Maria
5. Dąbrowski Henryk
6. Ferens Tadeusz
7. Fiołek Tadeusz
8. Forc Krystyna
9. Gadomska Barbara
10. Gierach Genowefa
11. Grzesik Zdzisława
12. Gwóźdź Edward
13. Jakubczyk Adam
14. Jakubczyk Włodzimierz
15. Kaczmarski Jan
16. Kowalska Teresa
17. Kuraś Eugeniusz
18. Kwiecień Bolesław
19. Łukasiewicz Lucjan
20. Łukasiewicz Stefan
21. Łygaś Józef
22. Maruszczak Leokadia
23. Matysiak Stanisław
24. Pawlęga Zofia
25. Poloński Marian
26. Skurczyńska Barbara
27. Sobieraj Leon
28. Statuch Jan
29. Stępień Marian
30. Szal Genowefa
31. Szal Janina
32. Tomala Aleksander
33. Wiśniewski Zdzisław
34. Wojtal Kazimierz
35. Wójcik Mieczysław
36. Wryk Aleksander
37. Zięba Danuta
38. Zioło Eugeniusz
39. Zugaj Eugeniusz