rok_2016

Abiturienci_2016

Klasa 3A wych. mgr Monika Czajka

  1. Bidas Anna
  2. Buczek Aleksandra Anna
  3. Bujczenko Jakub
  4. Chmielewski Szymon
  5. Dębicki Michał
  6. Dudek Paweł Maciej
  7. Dydo Piotr Paweł
  8. Ferenc Kamil
  9. Frańczak Konrad
  10. Gawron Agnieszka Monika
  11. Goł±bek Monika
  12. Hajdo Marcin Marek
  13. Kaczko¶ Oliwia
  14. Korga Bartosz Wojciech
  15. Król Anna Natalia
  16. Kusal Dominika Małgorzata
  17. Lipski Grzegorz
  18. Nguyen Hung Ernest
  19. Osowski Michał
  20. Pałkus Karolina
  21. Piskorski Daniel
  22. Plewińska Aneta Małgorzata
  23. Rowiński Damian Krzysztof
  24. Rusak Gabriela Maria
  25. Semczuk Radosław Karol
  26. Smalarz Magdalena Aleksandra
  27. Stępień Katarzyna
  28. ¦ledĽ Michał Paweł
  29. Wilk Filip Grzegorz
  30. Wrona Paweł
  31. Wrona Damian
  32. Zwolińska Aleksandra Karolina
  33. Zych Rudolf Józef
  34. Zygadlewicz Paweł

Klasa 3B wych. mgr Lucyna Polit
  1. Bidas Bolesław Samuel
  2. Bzduch Magdalena Maria
  3. Cetnarski Piotr Wojciech
  4. Donda Damian
  5. Drapała Paulina
  6. Gł±b Paulina Sara
  7. Guzin Kamil Andrzej
  8. Jarosz Michał
  9. Kaczor Katarzyna
  10. Klamut Weronika Wiktoria
  11. Kozieł Magdalena
  12. Kutyła Justyna
  13. Kwiecień Jakub
  14. Machała Anna Gabriela
  15. Materkowska Katarzyna
  16. Murszewska Monika Patrycja
  17. Ordon Klaudia Aleksandra
  18. Prawnuk Agata
  19. Pszeniczna Nikola Magdalena
  20. Sidor Michał
  21. Sołtyka Weronika Anna
  22. Swatek Danuta
  23. Szostek Kamil Dominik
  24. Ura Grzegorz
  25. Warzocha Karolina
  26. Winiarczyk Agnieszka Iwona
  27. Wi¶niewska Weronika Maria
  28. Witczak Kinga Agata
  29. Wrzosek Jakub Piotr
  30. Zaj±c Przemysław
  31. Zielińska Magdalena
  32. Zioło Kinga

Klasa 3C wych. mgr Robert Dębicki

  1. Adamczak Piotr
  2. Bakalarska Kinga
  3. Chorab Natalia
  4. Ciamaga Wiktoria Weronika
  5. Czerepak Patrycja
  6. Czerepak Sylwia
  7. Czerwińska Katarzyna
  8. Czyż Kinga
  9. Gałęza Olga
  10. Józefczak Dominika Maria
  11. Kolasa Mateusz
  12. Łopatka Agata
  13. Łukawska Adrianna Anna
  14. Miedziak Kamila
  15. Orłowska Paulina
  16. Sadowski Kacper Mikołaj
  17. Sieradzka Paulina Izabela
  18. Stępień Jakub
  19. Strzelińska Martyna
  20. Strzyż Arkadiusz
  21. Szpernal Łukasz Jan
  22. Trębacz Karolina
  23. Ura Robert
  24. Ura Jowita Marzena
  25. Wawer Artur Oskar
  26. Wroczek Krzysztof Piotr
  27. Wrzesień Patrycja
  28. Zimnicki Patryk Piotr

Klasa 3D wych. mgr Agnieszka Białousz
  1. Brzozowska Sylwia
  2. Choda Katarzyna
  3. Chorab Dagmara Karolina
  4. Chrz±stowski Bartłomiej Patryk
  5. G±sior Jakub Paweł
  6. Giza Aneta
  7. Góras Katarzyna
  8. Kawa Kasandra Kamila
  9. Kędzierska Magdalena
  10. Kołodziej Jagoda
  11. Kondeusz Karolina Maria
  12. Kończyk Dominika
  13. Kopańska Karina Małgorzata
  14. Kowalska Arleta Natalia
  15. Kozioł Magdalena
  16. Libor Aleksandra Małgorzata
  17. Lipiec Dominika Maria
  18. Łępa Laura Letycja
  19. Małecka Katarzyna
  20. Pierzchała Katarzyna
  21. Podsiadło Karolina Zofia
  22. Rewera Karolina
  23. Siejka Justyna
  24. Sojda Martyna Ewelina
  25. Starzomska Dominika
  26. Wicha Mateusz Tomasz
  27. Wyrazik Michalina
  28. Ziarko Natalia Kinga
  29. Żuber Michał Tomasz

Klasa 3E wych. mgr Zbigniew Drobek
  1. Adamczyk Weronika
  2. Adamczyk Dominika Bogumiła
  3. Bakalarz Wiktor Janusz
  4. Baran Justyna Beata
  5. Bażant Paulina
  6. Brzoska Paulina Ewa
  7. Gołębiowska Katarzyna Karolina
  8. Kogut Aleksandra Stanisława
  9. Libicka Izabela Angelika
  10. Mazur Monika
  11. Mazur Karolina
  12. Mazur Dominika Patrycja
  13. M±dry Klaudia Małgorzata
  14. Mochol Natalia
  15. Nowak Joanna Angelika
  16. Przytuła Joanna
  17. Rutkowska Monika
  18. Sapielak Angelika
  19. Wo¶ Franciszka Zuzanna
  20. Wrona Aleksandra Anna
  21. Zielińska Aleksandra Monika
  22. Zioło Mateusz
  23. Złotucha Karol Tomasz

Klasa 3F wych. mgr Agnieszka Kunys-Łukawska
  1. Basak Michał Karol
  2. Bednarz Magdalena
  3. Biernat Cezary
  4. Byra Julia
  5. Chru¶ciel Aleksandra Ewa
  6. Furman Barbara
  7. Grdeń Karolina Daria
  8. Kaniszewska Klaudia Kinga
  9. Kołodziej Ada
  10. Krakowiak Anna Julia
  11. Lipiec Julia
  12. Mazur Daria Milena
  13. Michałowska Aleksandra
  14. Mierzejewska Natalia Helena
  15. Niedziółka Wiktoria Anna
  16. Pacholczak Paulina
  17. Prażmowska Barbara
  18. Stypa Anita Maria
  19. Szymanek Julia Weronika
  20. Wróbel Aleksandra Ewa
  21. Wróblewska Kinga Anna
  22. Wrzochol Klaudia Weronika
  23. Zięba Anna Maria

Klasa 3G wych. mgr Katarzyna Kapała-Gł±b
  1. B±k Damian
  2. Bł±d Sebastian
  3. Ciepliński Michał Paweł
  4. Fila Adam Jan
  5. Gawroński Wojciech
  6. Janik Michał Mateusz
  7. Kubala Adrian
  8. Kusik Małgorzata Anna
  9. Le¶niewski Jakub Michał
  10. Mazur Kamil Damian
  11. Osuch Wojciech Henryk
  12. Piorun Bartłomiej
  13. Simm Jakub
  14. Słowikowski Patryk Marek
  15. Smardz Kamil Sebastian
  16. ¦wierkula Kacper Kazimierz
  17. Zgardziński Karol