rok_2015

Matura_2015

Klasa 3A – nachylenie profilowe: ścisłe

wych. mgr Janusz Wieczorek

  1. Burek Krzysztof Grzegorz
  2. Danielski Konrad
  3. Dąda Przemysław
  4. Dzieciuch Marta Wiktoria
  5. Gąsowski Witold
  6. Kaczmarczyk Przemysław
  7. Kawęcka Weronika
  8. Kędziora Mateusz
  9. Kiliański Jakub
  10. Łupina Weronika
  11. Madeła Marek Piotr
  12. Marczyk Magdalena
  13. Mazur Jakub
  14. Ochmerak Aleksandra Małgorzata
  15. Osmala Monika
  16. Paluch Maciej
  17. Pietruszka Rafał
  18. Podczasi Błażej
  19. Przyłucki Michał Mateusz
  20. Przywara Jakub
  21. Pyśniak Karol
  22. Rzepecki Krzysztof Marek
  23. Siemaszek Bartosz Karol
  24. Stępień Wiktor
  25. Szal Paweł Radosław
  26. Trojanowski Piotr Paweł
  27. Tworek Grzegorz Adam
  28. Wawer Marlena Anna

Klasa 3B – nachylenie profilowe: matematyczno-geograficzne
wych. mgr Dorota Chyła

  1. Baszak Milena Paulina
  2. Bidas Aleksandra
  3. Bona Michał Bartłomiej
  4. Bryła Jakub Piotr
  5. Chmiel Arkadiusz
  6. Dunin-Wąsowicz Radosław Kazimierz
  7. Dybus Aleksander
  8. Frańczak Tomasz
  9. Gospodarczyk Olga
  10. Grzyb Claudia Karolina
  11. Janeczko Anna Rozalia
  12. Juda Paulina Anita
  13. Kaczor Artur
  14. Kowalik Angelika
  15. Kraszula Natalia Katarzyna
  16. Lipczyńska Joanna
  17. Marzec Patryk
  18. Miękina Paulina Diana
  19. Mucha Katarzyna
  20. Nowak Katarzyna Weronika
  21. Olas Katarzyna Maria
  22. Piętka Agnieszka
  23. Polańska Kinga Anna
  24. Rokicka Gabriela Julia
  25. Rzepka Kamil Mateusz
  26. Skuza Katarzyna
  27. Sulik Monika Joanna
  28. Sułek Patryk Ireneusz
  29. Szwagierczak Kacper
  30. Toś Barbara

Klasa 3Cnachylenie profilowe: przyrodnicze
wych. mgr Aleksandra Stola

  1. Białkowski Michał Mirosław
  2. Bociek Arkadiusz Jan
  3. Czerepak Karolina
  4. Ćwiek Maciej
  5. Gach Tymoteusz
  6. Hebda Barbara Ewa
  7. Jońca Karolina
  8. Jurkowska Aleksandra Anna
  9. Kałdon Aleksandra Teresa
  10. Kiec Szymon Mateusz
  11. Koseła Klaudia
  12. Krasoń Kinga
  13. Kruk Karolina Maria
  14. Machula Ewa
  15. Nowakowski Przemysław
  16. Obarska Martyna
  17. Opala Joanna Ewa
  18. Oszczędłowska Anna
  19. Rogozińska Sandra Agnieszka
  20. Rozmysłowska Aleksandra
  21. Róg Letycja
  22. Sewera Patrycja Luiza
  23. Siudak Aleksandra Maria
  24. Statuch Sylwia Barbara
  25. Świercz Aleksandra Joanna
  26. Tokarska Kinga
  27. Turbiarz Łukasz
  28. Wawrzyńczak Izabela Anita
  29. Wiatrowska Magdalena Ewelina
  30. Winiarczyk Izabela
  31. Wrona Aleksandra
  32. Wróbel Klaudia Maria

Klasa 3D – nachylenie profilowe: przyrodnicze
wych. mgr Joanna Pieronkiewicz-Szpernal

  1. Bissinger Aleksandra Ewa
  2. Cupisz Agnieszka Anna
  3. Dragan Jędrzej Jacek
  4. Dubiel Paulina Ewa
  5. Duszkiewicz Natalia Julia
  6. Grądziel Luiza Magdalena
  7. Grądzka Gabriela
  8. Jóźwik Dominika Stanisława
  9. Kiljańska Joanna Agnieszka
  10. Krasoń Kinga
  11. Legwant Klaudia Paulina
  12. Mazur Karolina
  13. Paduchowska Beata
  14. Przewłocka Adrianna Monika
  15. Rysiak Karolina Natalia
  16. Sierokosz Aleksandra Ewa
  17. Skrok Aleksandra Michalina
  18. Smykla Marta
  19. Stania Elżbieta
  20. Urbańska Nina
  21. Wójcik Katarzyna Anna
  22. Wójcik Ewelina
  23. Zięba Mateusz Jarosław
  24. Zimnicka Aleksandra Ewa
  25. Ziomek Katarzyna Małgorzata

Klasa 3E – nachylenie profilowe: humanistyczne
wych. mgr Waldemar Białousz

  1. Basak Ewa
  2. Biedas Joanna Irena
  3. Bożek Diana Anna
  4. Broda Adrian
  5. Bryła Patrycja
  6. Chodyra Sylwia Elżbieta
  7. Chorzępa Anna Monika
  8. Dębniak Hubert Piotr
  9. Duda Kinga
  10. Ferenc Joanna Maria
  11. Jakubiak Martyna
  12. Jedrzejczak Wiktor Mateusz
  13. Kalczewski Wojciech Tomasz
  14. Kiliański Kamil Jakub
  15. Kopiec Klaudia Ewa
  16. Kowalski Mateusz Sylwester
  17. Krawczyk Tomasz
  18. Krawiec Alicja Barbara
  19. Kusik Katarzyna Wiktoria
  20. Kuśmierz Patrycja
  21. Mazur Oskar
  22. Musiał Karolina Anna
  23. Ordowska Izabela Maria
  24. Płaneta Magdalena Katarzyna
  25. Polek Aleksandra
  26. Siwak Anna Agnieszka
  27. Siwecki Mateusz
  28. Sobczyk Ewelina Katarzyna
  29. Stawnicki Wojciech Kazimierz
  30. Strzelecka Karolina
  31. Szeląg Norbert Konrad
  32. Wilk Patryk

Klasa 3Fnachylenie profilowe: ścisłe
wych. mgr Zbigniew Majewski

  1. Bąba Eliza
  2. Brzoski Piotr Łukasz
  3. Drzazga Agata Monika
  4. Drzymalski Paweł Jakub
  5. Jędral Karol Damian
  6. Jurkowski Grzegorz Jan
  7. Kargul Hubert
  8. Kołcz Anita Elżbieta
  9. Krempa Paweł
  10. Latusek Jakub Karol
  11. Mądry Szczepan Michał
  12. Nadziałek Jakub
  13. Sękul Wojciech Antoni
  14. Sobieraj Katarzyna Wiktoria
  15. Sobieraj Agnieszka Jolanta
  16. Sochacki Szczepan
  17. Stefański Andrzej Jakub
  18. Stępień Michał
  19. Ulok Adrian Jakub
  20. Woliński Dawid Kordian