rok_2014

Matura 2014

Klasa IIIA - nachylenie profilowe: ścisłe
wych. mgr Bożena Myl-Ciszkiewicz

  1. Chmielewska Katarzyna
  2. Hebda Anna
  3. Korga Aleksy
  4. Korol Dominik
  5. Kurzępa Kamil
  6. Kusal Zuzanna
  7. Lorens Aleksandra
  8. Lubański Michał
  9. Łabudziński Maciej
  10. Murszewska Anna
  11. Palkowska Hanna
  12. Pietruszka Karol
  13. Rdzonek Martyna
  14. Rękas Paweł
  15. Sierżęga Jakub
  16. Skorupski Adam
  17. Stępień Agnieszka
  18. Sudoł Maciej
  19. Ufniarz Diana
  20. Wamej Paweł
  21. Wrona Sylwia
  22. Wyrazik Artur
  23. Zeliaś Krzysztof
  24. Zioło Cezary
  25. Żardecka Agata

Klasa IIIB - nachylenie profilowe: matematyczno-geograficzne
wych. mgr Małgorzata Proć

  1. Bednarska Agnieszka
  2. Chmiel Lucyna
  3. Czajkowski Bartłomiej
  4. Grzesik Krzysztof
  5. Jarosz Bartłomiej
  6. Juda Natalia
  7. Kamiński Piotr
  8. Karwatowski Bartłomiej
  9. Kiliański Jakub
  10. Kowalska Katarzyna
  11. Majchrzak Angelika
  12. Mróz Tomasz
  13. Niciński Kamil
  14. Pargieła Karolina
  15. Siulik Kamil
  16. Sobieszkoda Krzysztof
  17. Stępińska Paulina
  18. Stypa Wiktor
  19. Tworowski Przemysław
  20. Zieliński Rafał

Klasa IIIC - nachylenie profilowe: przyrodnicze
wych. mgr Barbara Sobieraj

  1. Bijak Agnieszka
  2. Bogucka Patrycja
  3. Borek Klaudia
  4. Chałupczak Krzysztof
  5. Chmielewska Katarzyna
  6. Chmielnicka Karolina
  7. Czarnecka Marcelina
  8. Drobniak Mateusz
  9. Gajewski Wojciech
  10. Kawiński Kamil
  11. Kitlińska Kinga
  12. Kwiecień Jagoda
  13. Lasek Edyta
  14. Maciejuk Łukasz
  15. Mazur Gabriela
  16. Mądry Joanna
  17. Niklewicz Karolina
  18. Nowak Karolina
  19. Obarska Katarzyna
  20. Orszulak Milena
  21. Pawlak Edyta
  22. Polit Magdalena
  23. Sarzyńska Iwona
  24. Siatrak Katarzyna
  25. Sieradzki Caroline
  26. Smardz Klaudia
  27. Urbański Sebastian
  28. Witczak Agata
  29. Wódz Magdalena
  30. Wójcik Izabela
  31. Zajk Aleksandra
  32. Zioło Mikołaj

Klasa IIID - nachylenie profilowe: przyrodnicze
wych. mgr Agata Sobolewska

  1. Adamkiewicz Klaudia
  2. Banasik Bernadetta
  3. Bochyńska Agata
  4. Bodzińska Katarzyna
  5. Bryła Renata
  6. Donda Tomasz
  7. Hajdo Monika
  8. Kondrat Weronika
  9. Małecka Karolina
  10. Nowak Klaudia
  11. Plisner Kevin
  12. Skorek Katarzyna
  13. Stania Jolanta
  14. Strojewski Dominik
  15. Suska Bartłomiej
  16. Winiarczyk Klaudia
  17. Wojciechowski Maciej
  18. Wołczyński Dominik
  19. Wójcik Małgorzata
  20. Zaleska Agnieszka
  21. Zimoląg Anna

Klasa IIIE - nachylenie profilowe: humanistyczne
wych. dr Danuta Paszkowska

  1. Bidas Agnieszka
  2. Bidas Zuzanna
  3. Chmielewska Zuzanna
  4. Drobiazg Katarzyna
  5. Dziuba Joanna
  6. Gawlak Edyta
  7. Gawlak Radosław
  8. Grzesik Ewa
  9. Jakubowska Kaja
  10. Janowska Beata
  11. Klubiński Mikołaj
  12. Knap Karolina
  13. Kwiecień Konrad
  14. Maruszczak Ewelina
  15. Miśkiewicz Katarzyna
  16. Mizera Agnieszka
  17. Mroczek Paulina
  18. Mulczyk Melissa
  19. Niedbała Agnieszka
  20. Niezgoda Magdalena
  21. Ozdoba Przemysław
  22. Pawlik Michał
  23. Pieniążek Małgorzata
  24. Rosowska Aleksandra
  25. Sagan Dagmara
  26. Siwiec Martyna
  27. Skurski Kamil
  28. Śledź Marta
  29. Tenderenda Katarzyna
  30. Teter Edyta
  31. Wasilewski Michał
  32. Wiązowska Anna
  33. Zimnicka Kinga
  34. Żołyniak Dominika
  35. Żuber Anna

Klasa IIIF - nachylenie profilowe: ścisłe
wych. mgr Agnieszka Jarosz

  1. Adamski Adrian
  2. Basak Klaudia
  3. Czyżewski Wojciech
  4. Głuch Dawid
  5. Jakuszewska Olga
  6. Krycia Maciej
  7. Krzemińska Karolina
  8. Owczarski Hubert
  9. Rusinek Julia
  10. Sadecki Jan
  11. Sadok Patryk
  12. Stawiarz Jakub
  13. Stąpór Daniel
  14. Szwagierczak Artur
  15. Szymańska Agnieszka
  16. Teter Tomasz
  17. Ura Kamil
  18. Wnuk Radosław
  19. Zając Monika