Witam Serdecznie

06-10-2017
W związku ze zbliżającym się Zjazdem Absolwentów

Witam Serdecznie,

W związku ze zbliżającym się Zjazdem Absolwentów szkoły Collegium Gostomianum chciałbym złożyć na ręce obecnej dyrekcji najlepsze życzenia dla byłych uczniów Naszej wspaniałej szkoły.

Collegium Gostomianum było dla mnie spełnieniem tego czego uczeń mógł oczekiwać od szkoły lub domu. Dlatego nawet bardziej cieszy mnie kiedy widzę ze inni byli uczniowie mogą mieć podobne zdanie, a gdzie lepiej się o tym przekonać jak na właśnie takiej imprezie.

Szczególne ‘Dzięki’ dla organizatorów takiego wspaniałego wydarzenia. To właśnie Wy dajecie możliwość spotkań  i budowania międzypokoleniowej więzi. Z tej okazji chciałbym jeszcze raz gorąco podziękować wszystkim nauczycielom którzy spełniali się wyśmienicie w roli mentorów, opiekunów, a przede wszystkim wzorów, to w dużej mierze dzięki Wam jesteśmy teraz spełnionymi i szczęśliwymi ludźmi. To Wy zbudowaliście nam miejsce do którego tak chętnie wracamy jak widać nie tylko pamięcią.

Bardzo chciałbym być na takim zjeździe i usłyszeć historie innych, tych którzy opuścili mury przede mną, tych którzy walczyli o własna edukacje. Niestety odległość na dzień dzisiejszy mi na to nie pozwala (gdyby tylko kangury umiały latać), ale bez wątpienia jest to dla mnie jeden z najwyższych życiowych priorytetów.

Jeszcze raz życzę udanego zjazdu i serdeczne pozdrowienia dla wszystkich Absolwentów GC obecnych i nieobecnych. Udanej zabawy!

Dla obecnych uczniów i nauczycieli życzę wytrwałości w pracy i powodzenia we wszystkich obowiązkach jakie niesie ze sobą edukacja.

Dziękuje za wszystko, za to Kim jestem,

Z wyrazami Szacunku,

Tomasz (Tomek, Tomcio) Szklarski vel Szklany :)