X Zjazd Absolwentów CG

30-06-2016

Drodzy Absolwenci I Liceum Ogólnokształcącego
Collegium Gostomianum w Sandomierzu

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w 2017 roku mija 415 rocznica powstania naszej szkoły Collegium Gostomianum. Pragniemy uczcić tę rocznicę podczas X Jubileuszowego Zjazdu Absolwentów, który odbędzie się w dniach 7–8 października 2017 roku. Kapituła Stowarzyszenia Wychowanków Gimnazjum i I Liceum Ogólnokształcącego Confraternitas Gostomianum już rozpoczęła przygotowania do tego wydarzenia.

Mamy nadzieję, że rozpropagujecie Państwo informację o Zjeździe wśród Koleżanek i Kolegów. Liczymy na Waszą obecność. Kapituła Stowarzyszenia Confraternitas Gostomianum oraz społeczność I Liceum Ogólnokształcącego w Sandomierzu dołożą starań, by nasze spotkanie po latach przyniosło niezapomniane wrażenia, a pobyt w Królewskim Mieście – Sandomierzu na długo pozostał w pamięci.

Prosimy o włączenie się w przygotowanie koncepcji i organizację Zjazdu, może ktoś ma pomysły, które uatrakcyjnią formułę uroczystości. Może ktoś chce dołączyć do Komitetu Organizacyjnego, który zostanie powołany jesienią.

Zapraszamy do współpracy.

 Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami

Kapituła Stowarzyszenia CG